Margaret i KaCeZet wzięli ślub w Peru. Nie pochwalili się nim, a my patrzymy, jak to się wszystko zaczęło

Margaret i KaCeZet pobrali się na wakacjach w Peru. Jak artystka poznała swojego męża?

Margaret niechętnie dzieli się informacjami na temat swojego życia prywatnego. Gdy dziennikarze próbują się czegoś dowiedzieć, artystka unika odpowiedzi. Niezbyt często chwali się też "prywatą" w mediach społecznościowych, choć zdarzało jej się pokazywać wspólne zdjęcia z KaCeZetem m.in. na Instagramie. W końcu artystka pod koniec 2019 roku ogłosiła, że robi sobie przerwę od show-biznesu, żeby skupić się na życiu prywatnym. Faktycznie to zrobiła.

Margaret o nowej płycie. "To jest o mnie, moim życiu, moich psach"

Zobacz wideo

We wtorek wieczorem okazało się, że Margaret wzięła ślub ze swoim narzeczonym Piotrem Kozieradzkim, znanym pod pseudonimem KaCeZet. Profil Psychonauta Foundation na Facebooku opublikował zdjęcia, na których widać, że gwiazda wzięła ślub z ukochanym w Peru. Jak to wszystko się zaczęło?

Margaret i KaCeZet: historia związku

Podobno KaCeZet i Margaret poznali się, gdy artystka zaprosiła muzyka do współpracy przy tworzeniu utworu. Pierwsze informacje, że Małgosia Jamroży znalazła miłość, pojawiły się w połowie 2018 roku. Artystka pochwaliła się wtedy zdjęciami z wakacji, a w czasie urlopu towarzyszył jej właśnie Piotr Kozieradzki. Wtedy jeszcze nie przypuszczano, że będzie to poważny związek.

Kilka tygodni później muzyk zamieścił na Instagramie wspólne zdjęcie. Nikt nie miał już wątpliwości, że Margaret nareszcie znalazła miłość. Później para chętnie zamieszczała wspólne zdjęcia, ale nie opowiadała o sobie w mediach.

W późniejszych miesiącach Margaret i KaCeZet mieli okazję nie tylko wspólnie wypoczywać, ale i pracować. KaCeZet pomagał Margaret przy nagrywaniu albumu "Gaja Hornby", który został wydany w maju 2019 roku. Głos jej ukochanego możemy usłyszeć w utworze "Chwile bez słów", a jego samego zobaczyć w teledysku do piosenki.

 

W półfinałowym odcinku programu "Voice of Poland", gdzie Margaret była po raz pierwszy jurorką, KaCeZet stworzył singiel dla jej podopiecznego Stanisława Ślęzaka pt. "Szept". Choć tekst piosenki był bardzo bliski sercu gwiazdy, wykonanie nie przemówiło do pozostałych jurorów:

 

Margaret i KaCeZet: zaręczyny i ślub

Związek pary nadal się rozwijał i mówiło się o tym, że KaCeZet się oświadczył. Podczas październikowego koncertu w warszawskiej Stodole artystka oficjalnie potwierdziła, że jest zaręczona. Margaret zaprosiła wtedy na scenę KaCeZeta, wywołując go słowami:

Chciałam zaprosić na scenę teraz swojego prywatnego narzeczonego - powiedziała przed występem z ukochanym.

W listopadzie para opublikowała zdjęcia nowych tatuaży. Małgosia wytatuowała sobie na nadgarstku instagramowy nick Piotra, on zaś hasztag z napisem "megi". 

Margaret i KacezetMargaret i Kacezet Instagram/kacezet

Zakochani wybrali się pod koniec stycznia na egzotyczne wakacje do Peru, gdzie powiedzieli sobie "tak" podczas specyficznej uroczystości. Ceremonia została zorganizowana w dość niecodziennym klimacie i okolicznościach, bo podczas warsztatów wokalnych.

Nie pozostaje nam nic innego, tylko życzyć szczęścia na nowej drodze życia!

DK

Więcej o: