KaCeZet - kim jest partner Margaret? Piosenkarka wzięła z nim tajemniczy ślub!

Kim jest KaCeZet? Nowy partner piosenkarki Margaret wzbudza duże zainteresowanie wśród fanów artystki. Kim jest Piotr Kozieradzki, zwany też jako KaCeZet?

Na profilu Psychonauta Foundation na Facebooku pojawiła się informacja o ślubie Margaret z KaCeZetem. Ceremonia zorganizowała została podczas warsztatów wokalnych w Peru prowadzonych przez organizację zajmującą się "upowszechnianiem terapii psychodelicznej i poszerzaniem świadomości".

Kim jest partner Margaret? KaCeZet to pseudonim Piotra Kozieradzkiego

KaCeZet to pseudonim artystyczny Piotra Kozieradzkiego. Piosenkarz urodził się w 1985 roku w Warszawie. W latach 2002-2008 występował w zespole Tabula Rasa jako wokalista i autor tekstów. W 2006 roku wydał z nimi album "Niczego". Później KaCeZet współpracował także z zespołem Dreadsquad, czego wynikiem była płyta "Stara Szkoła". W latach 2011-2013 tworzył w ramach projektu KaCeZet & Fundamenty.

Wokalista najbardziej znany jest z takich utworów jak: "Czego ona chce", "Nadciąga", "Kocham swoje miasto", "Mistrz" czy "Niech gadają". W tym ostatnim utworze gościnie wystąpił Kamil Bednarek.

 

Artyści nie przekazują zbyt wielu informacji na temat swojego życia prywatnego - nie wiadomo między innymi od kiedy Margaret i KaCeZet są razem. W maju 2019 roku Margaret umieściła na swoim Instagranie wspólne zdjęcie z Piotrem Kozieradzkim. Piosenkarka dodała do tego zabawny komentarz: "Margaret pokazała zdjęcie z chłopakiem" i dodała emotikony serca i pierścionka. Podczas październikowego koncertu para potwierdziła informacje na temat ich zaręczyn. Chwilę później piosenkarka ogłosiła przerwę od show biznesu, argumentując tę decyzję potrzebą skupienia się na życiu prywatnym. Para razem współpracowała przy okazji produkcji piosenki "Chwile Bez Słów".

Zobacz wideo