Na Grammy nie zabrakło wpadek. Cabello prawie się przewróciła, a reakcja Lizzo na wygraną nie wypadła naturalnie. Oberwało się też za playback

Podczas tegorocznego rozdania nagród Grammy gwiazdy zaskakiwały nas swoimi występami i kreacjami, jednak nie obyło się też bez tego, co lubimy najbardziej, czyli wpadek. Był playback i o mały włos nie doszło do upadku ze sceny.

Podczas każdej, nawet najbardziej przygotowanej gali w show-biznesie trudno uniknąć wpadki. W trakcie gali rozdania nagród Grammy również ich nie zabrakło. Nick Jonas wystąpił z resztką szpinaku pomiędzy zębami, ale nie tylko on na długo zapamięta niedzielny wieczór. 

Wpadki na Grammy 2020

Camila Cabello wykonała piosenkę specjalnie dla swojego taty. Aby występ miał jeszcze bardziej intymny charakter, wokalistka zeszła ze sceny, aby wyśpiewać wszystko ojcu prosto w oczy. Ten nie krył wzruszenia, jednak w tracie pokonywania trzech stopni Camila potknęła się i o mały włos nie wylądowała na ziemi. W ostatniej chwili złapała równowagę i dokończyła występ. 

Camila CabelloCamila Cabello youtube.com@cstar

Śpiewanie z playbacku to obciach, szczególnie na najważniejszej gali muzycznej na świecie. Wśród internautów nie brakuje podejrzeń, że Lil Nas X nie specjalnie wysilał głos i jedynie ruszał ustami w trakcie większości kawałka "Old Town Road". Takie rzeczy można wybaczyć jedynie Britney Spears, której śpiewanie z taśmy jest już znakiem rozpoznawczym.

Lil Nas X był tragiczny. Jeżeli masz zamiar śpiewać z playbacku, to chociaż postaraj się zrobić to tak, aby nikt tego nie zauważył. 
Lil Nas X śpiewał z playbacku podczas swojego występu- piszą oburzeni Internauci.

TwitterTwitter Twitter

Do sieci trafiło nagranie zza kulis gali, na którym widzimy jak Lizzo napięciu oczekuje na werdykt. Gdy okazuje się, że to właśnie ona zwyciężyła, nie kryła wielkiej radości i zaskoczenia, co może być nieco dziwne. Internauci wytknęli jej, ze ta udawała, bo doskonale wiedziała wcześniej, że to właśnie w jej ręce trafi statuetka. Co więcej, była gotowa do wyjścia na scenę. 

Widziałem lepszą grę aktorską w "Riverdale". Już wcześniej wiedziała, że wygrała, więc po co ta szopka- pisze jeden z internautów. 

Trudno się z nim nie zgodzić. 

RG

Niektóre gwiazdy nie do końca wiedzą jak korzystać z Photoshopa. Sprawdź ich najwiękse wpadki:

Zobacz wideo