Siostra Michała Szpaka podzieliła się intymną chwilą na Instagramie. Jest gorąco i namiętnie. Takich zdjęć nie pokazywała nigdy wcześniej

Ewa Szpak podzieliła się na Instagramie zdjęciem z chłopakiem. Fotografia jest bardzo odważna! Michał Szpak nie będzie zadowolony?

Michał Szpak oprócz starszej siostry śpiewaczki operowej Marleny, ma jeszcze młodszą siostrę Ewę. Dziewczyna zapragnęła iść w ślady starszego rodzeństwa i próbuje swoich sił w show-biznesie. Ostatnio nagrała singiel zatytułowany "Ciche przebiegłe", który 4 stycznia trafił do sieci. Dumny starszy brat pochwalił się nagraniem, o czym pisaliśmy TUTAJ. Teraz Ewa zamieściła na Instagramie zdjęcie, które jest bardzo prowokujące. 

Ewa Szpak całuje się z chłopakiem

Ewa wybrała się z chłopakiem do Zakopanego. Teraz chętnie publikuje artystyczne zdjęcia. Jedno z nich przykuwa uwagę. Dziewczyna całuje się na nim ze swoim chłopakiem, który czule obejmuje ją w talii. Młoda wokalistka ma na sobie krótką sukienkę, a siedząc na łóżku z ukochanym, eksponuje nogi. Nie widać twarzy zakochanych, a światło sprawia wrażenie, że to bardzo intymna chwila. 

 

Obserwatorzy Ewy byli pod wrażeniem zdjęcia i chętnie komentowali zdjęcie. 

Uuułaaaa!
Mmm moja ulubiona para.
Jakie urocze misiaczki - pisali. 

Młodsza siostra jurora "The Voice of Poland" mieszka nadal z tatą w Jaśle. W ubiegłym roku zdała maturę. Od kilku lat związana jest z Sebastianem, z którym chętnie publikuje zdjęcia na Instagramie. 

Jak wam się podoba zdjęcie?

DK

Michał i Ewa nie często publikują razem zdjęcia. Za to Anna Kalczyńska pokazała jak razem z siostrą tańczy na plaży

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.