Młodsza siostra Michała Szpaka została piosenkarką! Opublikowała właśnie nowy singiel. Internauci zgodni: Talent po bracie

Michał Szpak jako starszy brat ma powody do dumny. Jego młodsza siostra, Ewa, z początkiem stycznia wydała pierwszy singiel. Będzie hit?

Michał Szpak dzięki udziałowi w talent-show stał się jednym z najpopularniejszych artystów w Polsce. Choć początkowo jego wizerunek wzbudzał wiele kontrowersji, dziś już nikt nie ma wątpliwości, że to jego wielki atut. Grafik koncertowy artysty pęka w szwach. Jak się jednak okazuje, nie tylko on jest uzdolniony muzycznie w swojej rodzinie. Nie dość, że jego starsza siostra Marlena jest śpiewaczką operową, to  właśnie usłyszeliśmy młodszą, Ewę. 

Siostra Michała Szpaka nagrała piosenkę

Ewa postanowiła pójść w ślady swojego starszego rodzeństwa i również zostać piosenkarką. 4 stycznia do sieci trafił jej debiutancki singiel, czym pochwalił się w mediach społecznościowych dumny Michał. Opublikował link do utworu " Ciche przebiegłe"

Ewciu, tylko chce Ci kilka słów napisać, że dumny jestem z Ciebie, konsekwentna i uparta, ale to chyba nasza domena. Niesamowite jest to, że przelałaś wenę na rzeczywistość. Kocham Cię i czekam na więcej - napisał na Facebooku.

W komentarzach pod nagraniem nie brakuje słów zachwytu.

Omg, świetne! Talent po bracie!
Mam z Tobą tak, jak z Michałem. Im częściej słucham, tym bardziej mi się podoba. Fajna piosenka, czekam na więcej.
 

Przypomnijmy, Ewa, która na co dzień mieszka jeszcze z tatą w Jaśle, to nie jedyny talent muzyczny w rodzinie Szpaków. Warto wspomnieć też o starszej siostrze Michała, Marlenie, dla której kilka lat temu nagrał bardzo kontrowersyjne życzenia urodzinowe. Ponadto możecie kojarzyć ją z programu "The Voice Of Poland", w którym pomagała bratu szlifować warsztat muzyczny jego uczestników.

Myślcie, że możemy liczyć na muzyczne trio rodzeństwa Szpaków?

CW

Michał Szpak na siłowni. 

Więcej o:
Komentarze (15)
Młodsza siostra Michała Szpaka została piosenkarką! Opublikowała właśnie nowy singiel. Internauci zgodni: Talent po bracie
Zaloguj się
 • Gość: gosc

  Oceniono 5 razy 5

  a ja głupia myślałam, że dziedziczy się po rodzicach

 • Gość: Goscio3

  Oceniono 4 razy 4

  Talent po bracie. Włosy też po bracie?

 • voyteko

  Oceniono 2 razy 2

  to brat jest jej ojcem?...

 • Gość: Magda

  Oceniono 4 razy 2

  Czy uważacie, że zwracanie się Violki do M tekstami typu "Sis" siostro jest normalne?

 • Gość: memory

  Oceniono 3 razy 1

  Takich talentów jest tysiące niestety.Gdyby nie Michał to nie usłyszelibyśmy jej.Posłuchajcie KVCEK na you tubie,to super głos.

 • Gość: hallo

  Oceniono 5 razy 1

  BEZNADZIEJNIE GRZYBY NIE SIOSTRA SZPAKA NIKT BY TEGO BIADOLENIA NIE SŁYSZAŁ

 • Gość: Confused

  Oceniono 2 razy 0

  "Talent po bracie"? Czy autor coś sugeruje? Bo geny dziedziczy się po rodzicach, dziadkach... ale po rodzenstwie nigdy.

 • Gość: asc

  Oceniono 4 razy 0

  Jestem pełna podziwu, jak bardzo się szanują i wspierają. Ewa ma fajny głos, piosenka też fajna :) Mam nadzieję, że przy wsparciu Michała i życzliwych ludzi da sobie radę z hejtem. Komu się nie podoba, nie musi słuchać. Ja słucham i czekam na następne :)

 • Gość: Fhfyvvj

  Oceniono 4 razy 0

  Tak,rzeczywiście Teraz rusza kolejni bracia i siostry”idoli” Zarobki tych”geniuszy” porażają,a Polacy cieszą się jak dzieci Zarobek 20 tys za zaśpiewanie kilku piosenek.. w tym biznesie głównie maja potężne układy pejsaci Inni z potężnymi głosami giną

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX