Młodsza siostra Michała Szpaka została piosenkarką! Opublikowała właśnie nowy singiel. Internauci zgodni: Talent po bracie

Michał Szpak jako starszy brat ma powody do dumny. Jego młodsza siostra, Ewa, z początkiem stycznia wydała pierwszy singiel. Będzie hit?

Michał Szpak dzięki udziałowi w talent-show stał się jednym z najpopularniejszych artystów w Polsce. Choć początkowo jego wizerunek wzbudzał wiele kontrowersji, dziś już nikt nie ma wątpliwości, że to jego wielki atut. Grafik koncertowy artysty pęka w szwach. Jak się jednak okazuje, nie tylko on jest uzdolniony muzycznie w swojej rodzinie. Nie dość, że jego starsza siostra Marlena jest śpiewaczką operową, to  właśnie usłyszeliśmy młodszą, Ewę. 

Siostra Michała Szpaka nagrała piosenkę

Ewa postanowiła pójść w ślady swojego starszego rodzeństwa i również zostać piosenkarką. 4 stycznia do sieci trafił jej debiutancki singiel, czym pochwalił się w mediach społecznościowych dumny Michał. Opublikował link do utworu " Ciche przebiegłe"

Ewciu, tylko chce Ci kilka słów napisać, że dumny jestem z Ciebie, konsekwentna i uparta, ale to chyba nasza domena. Niesamowite jest to, że przelałaś wenę na rzeczywistość. Kocham Cię i czekam na więcej - napisał na Facebooku.

W komentarzach pod nagraniem nie brakuje słów zachwytu.

Omg, świetne! Talent po bracie!
Mam z Tobą tak, jak z Michałem. Im częściej słucham, tym bardziej mi się podoba. Fajna piosenka, czekam na więcej.
 

Przypomnijmy, Ewa, która na co dzień mieszka jeszcze z tatą w Jaśle, to nie jedyny talent muzyczny w rodzinie Szpaków. Warto wspomnieć też o starszej siostrze Michała, Marlenie, dla której kilka lat temu nagrał bardzo kontrowersyjne życzenia urodzinowe. Ponadto możecie kojarzyć ją z programu "The Voice Of Poland", w którym pomagała bratu szlifować warsztat muzyczny jego uczestników.

Myślcie, że możemy liczyć na muzyczne trio rodzeństwa Szpaków?

CW

Michał Szpak na siłowni. 

Zobacz wideo
Więcej o: