Eurowizja 2020. Polskę będzie reprezentował zespół disco polo? Ich przebój nuciła cała Polska

Zespół Daj To Głośniej ma na koncie przebój "Mama ostrzegała". Czy czeka ich międzynarodowa kariera? Zrobili już pierwszy krok w tym kierunku.

W ostatnich latach Polska nie ma zbyt wiele szczęścia na Eurowizji. Wygląda jednak na to, że dwukrotne zwycięstwo w dziecięcej wersji konkursu zmotywowało osoby odpowiedzialne za wybór reprezentanta do zmiany regulaminu preselekcji. W tym roku na festiwal pojedzie artysta, który wygra program "Szansa na Sukces.Eurowizja 2020". Podobnie było w przypadku ubiegłorocznej Eurowizji Junior.

Daj To Głośniej na Eurowizji 2020?

Czas nadsyłania zgłoszeń minął 13 stycznia. Wiele wskazuje na to, że organizatorzy wybrali już muzyków, którzy zaprezentują się przed telewidzami. Zespół Daj To Głośniej pochwalił się wstępną selekcją na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

Możemy też już w tej chwili oficjalnie potwierdzić, że bierzemy udział w eliminacjach do EUROWIZJA 2020. To już 19-20.01.2020 nagrania do programu "Szansa na sukces". Trzymajcie kciuki! - czytamy we wpisie.

Daj To Głośniej wylansowali jeden z największych przebojów ubiegłego roku. Mowa oczywiście o "Mama ostrzegała". Oficjalny teledysk do tej piosenki zanotował już blisko 100 milionów wyświetleń na YouTube. Do tej pory na Eurowizji nie reprezentował nas jeszcze zespół grający disco polo. Fani tej muzyki liczą, na sukces swoich faworytów.

Będziecie trzymali kciuki za Daj To Głośniej?

Co łączy Roksanę Węgiel z Michałem Szpakiem? Oboje wystąpili na Eurowizji, ale to nie wszystko!

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.