Fani namawiają Jasia Dąbrowskiego, żeby wystąpił na Eurowizji 2020. Jego odpowiedź jest mistrzowska i nie pozostawia wątpliwości

Jaś Dąbrowski wystąpi na Eurowizji 2020? Fani go o to proszą, a on zdradził im swoje plany.

Jaś Dąbrowski przygotowuje się właśnie do jednej z najważniejszych ról w życiu, czyli roli ojca. Youtuber wraz z Sylwią Przybysz niedługo powita na świecie swoje pierwsze dziecko, córkę. Poród zbliża się wielkimi krokami, a tymczasem fani Jasia chcieliby go zobaczyć na scenie podczas Eurowizji 2020.

Jaś Dąbrowski wystąpi na Eurowizji 2020?

Wokalista dodał na Instagramie zdjęcie z uczestnikiem trzeciej edycji "The Voice Kids" - Marcinem Maciejczakiem, który podbił serca jurorów i widzów. Jego talentem zachwycił się też Jaś, bo napisał:

Jeśli myśleliście, że to JA pięknie śpiewam, to Was teraz zaskoczę, bo jest taki jeden, co śpiewa lepiej ode mnie! SERIO! Jeśli oglądaliście wczoraj "The Voice Kids", to pewnie się o tym już przekonaliście, że głos Marcina Maciejczaka jest NIE DO PRZEBICIA! Kto się ze mną zgadza?
 

Podczas gdy internauci uznali, że Marcin powinien wziąć udział w Eurowizji Junior, fani Jasia pytają, czy on wystąpi podczas Eurowizji dla dorosłych.

Jasiek, może idź na Eurowizję dla dorosłych?

Odpowiedź artysty jest mistrzowska i nie pozostawia żadnych wątpliwości:

Córka mi się rodzi. Nie mam czasu rozkochiwać Europy swoim głosem.

Jaś DąbrowskiJaś Dąbrowski Instagram//jdabrowsky

Uwielbiamy reakcję Jasia i mamy nadzieję, że kiedyś znajdzie czas, by rozkochać Europę swoim głosem.

KM

 Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski o przygotowaniach do narodzin córki:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.