Sylwia Przybysz w krótkiej, obcisłej mini. Jej brzuszek jest już ogromny! Tymczasem przyszły tata zdradził, co dostali na baby shower

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski już w styczniu zostaną rodzicami. Oboje właśnie pochwalili się nagraniami z baby shower córki. My jednak patrzymy na ostatnią kreację młodej mamy. Jest bardzo dopasowana i kusa.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski już niebawem powitają na świecie swoją pierwszą pociechę. Oboje od miesięcy przygotowują się na jej przyjście na świat. Młodzi rodzice chodzili do szkoły rodzenia. Zorganizowali też dla córki baby shower, a na Instagramie pochwalili się nagraniami z imprezy. 

Nasz przepiękny film (...). Łzy napływają do oczu, gdy go oglądam! Jestem przeszczęśliwa, że mamy tak piękna pamiątkę - napisała pod nagraniem Przybysz.
 

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski dostali prezenty dla córki

Jak to baby shower bywa, rodzice dziecka dostali prezenty dla pociechy. Jaś Dąbrowski w rozmowie z Pomponikiem zdradził, że najhojniejsi byli dziadkowie. Podarowali bowiem wnuczce wózek i urządzili dla niej pokój. 

Dostaliśmy cudowne prezenty. Wszystko było takie słodkie! Dostaliśmy małe buciki, małe skarpetki, fajne kocyki, słodkie ubranka i tak dalej. Myślałem, że się tam wzruszę. Na szczęście nie przynosili prezentów dla mnie, tylko dla naszej córuni. Ale to także trochę dla nas, bo nasz budżet rośnie i nie musimy kupować takich rzeczy" - wyznał Dąbrowski Pomponikowi. 

Sylwia Przybysz w małej czarnej

Sylwia Przybysz mimo zaawansowanej ciąży jest bardzo aktywna. Piosenkarka pojawia się więc na imprezach branżowych i chętnie publikuje zdjęcia w mediach społecznościowych. Na jednej z ostatnich fotografii, jakie udostępniła na Instagramie, przyszła mama pozuje w bardzo opiętej i kusej czarnej sukience. Widać, że jej brzuch jest już ogromny. Trzeba przyznać, że stylizacja jest odważna i nie powaliłaby sobie na nią każda przyszła mama. Przybysz wygląda w niej jednak kapitalnie. 

 

A jak wam podoba się gwiazda w takiej odsłonie?

AG 

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski o przygotowaniach do narodzin córki

Zobacz wideo