"Super Express" dotarł do nagrania z zatrzymania Ilony Felicjańskiej i jej męża. Widać, jak jest zakuwana w kajdanki. "Próbowała kopać szyby w samochodzie"

Ilona Felicjańska i jej mąż Paul Montana zostali zatrzymani przez policję 18 grudnia. Trafili do aresztu w Miami, który opuścili przed świętami. "Super Express" opublikował właśnie nagranie z momentu, gdy przybył do nich funkcjonariusz.

W ostatnim czasie głośno jest o Ilonie Felicjańskiej i jej mężu Paulu Montanie, którzy podczas urlopu na Florydzie trafili do aresztu. Teraz coraz więcej szczegółów wychodzi na jaw. Dowiedzieliśmy się, że na policję zadzwonił Montana po tym, jak jego żona ugryzła go w łydkę, i okazało się, że modelka była pod wpływem alkoholu. Teraz "Super Express" dotarł do nagrania z tej nocy.

Ilona Felicjańska i Paul Montana zostali zatrzymani przez policję

Film rozpoczyna moment, kiedy to amerykański policjant zakuwa w kajdanki Felicjańską. Potem ujęcie przenosi się przed dom, gdzie na ławce siedzi Paul Montana.

Powiedziałeś, żeby cię aresztować? To wstań i złóż ręce z tyłu - zwrócił się do Montany.

Zatrzymanie Ilony Felicjańskiej i Paula MontanyZatrzymanie Ilony Felicjańskiej i Paula Montany Screen ze strony www.se.pl

Mężczyzna wypił łyk z puszki, którą trzymał w ręce. Następnie zrobił to, co kazał funkcjonariusz. Okazało się, że ma na ciele ślady ugryzień - na ramionach i nogach. Wtedy też został poinformowany, że Felicjańska zostanie aresztowana. Ilonę wsadzono do policyjnego samochodu, gdzie była dość agresywna:

Zatrzymana próbowała kopać szyby w samochodzie - relacjonował policjant.

Zatrzymanie Ilony Felicjańskiej i Paula MontanyZatrzymanie Ilony Felicjańskiej i Paula Montany Screen ze strony www.se.pl

Całe nagranie możecie zobaczyć TUTAJ.

Przypomnijmy, że ich proces rozpocznie się 9 stycznia. Początkowo mieli do tego czasu przebywać w areszcie, jednak dzięki pomocy przyjaciół opuścili go po opłaceniu kaucji. Od momentu wyjścia na wolność (przed świętami) modelka dodaje na Instagramie wspólne zdjęcia z ich urlopu. Pozują uśmiechnięci i nie wygląda na to, żeby za bardzo przejmowali się swoimi problemami.

 

To warto wiedzieć o alkoholu:

Zobacz wideo

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.