Siostra Marceliny Zawadzkiej wzięła ślub. Karolina postawiła na oryginalną kreację. Gwiazda TVP także zaszalała

Kilka dni temu w rodzinie Marceliny Zawadzkiej miało miejsce wielkie święto. Jej siostra Karolina wyszła za mąż.

Marcelina Zawadzka, choć jest przepiękna i cieszy się ogromną sympatią widzów, to niestety nie ma szczęścia w miłości. Modelka ma na koncie związki między innymi z Rafałem Jonkiszem i Mikołajem Roznerskim, jednak żaden z nich nie przetrwał próby czasu. Tymczasem siostra modelki, Karolina, właśnie wyszła za mąż.

Siostra Marceliny Zawadzkiej wzięła ślub

Gwiazda TVP jest bardzo aktywna na Instagramie. Jej profil śledzi już blisko pół miliona osób. Marcelina zazwyczaj pokazuje w sieci kulisy życia zawodowego, jednak od czasu do czasu pozwala sobie również na odrobinę prywaty. Tak też było ostatnim razem. Prezenterka zdradziła swoim obserwatorom, że jej siostra Karolina wyszła za mąż. Wybranek panny młodej to model, Paweł Polak.

 

W obszernym poście Marcelina Zawadzka pokazała między innymi suknię ślubną swojej siostry. Panna młoda postawiła na białą kreację z wielkim dekoltem i oryginalnym wiankiem. Stylizację uzupełniało futerko w tym samym kolorze. Była Miss Polonia bawiła się z kolei z bordowej sukni z odsłoniętymi plecami. Kolorowa opaska dodatkowo podkreśliła jej dziewczęcą urodę.

Patrząc na zdjęcia Marceliny i Karoliny, nie sposób nie zauważyć ich uderzającego podobieństwa. Aż szkoda, że świeżo upieczona żona nie poszła w ślady modelki. Z pewnością wygrałaby niejeden konkurs piękności.

Marcelina Zawadzka o facetach i związku z Jonkiszem:

Zobacz wideo
Więcej o: