Żona Karola Strasburgera zapewnia, że prezenter będzie najcudowniejszym ojcem. "Takim też jest mężem i przyjacielem"

Karol Strasburger od niedawna jest ojcem. Jak się okazuje, w nowej roli sprawdza się wyśmienicie.

Karol Strasburger latem tego roku wziął ślub ze swoją wieloletnią menadżerką, Małgorzatą Weremczuk. Zakochanych dzieli 37 lat różnicy. Nie przeszkodziło im to jednak w zbudowaniu szczęśliwego związku oraz założeniu rodziny. W miniony weekend szwagier Karola, Bartosz Weremczuk, zdradził na Instagramie, że prezenter został ojcem.

Karol Strasburger został ojcem

Laura jest pierwszym dzieckiem 72-letniego Karola Strasburgera. Mimo natłoku obowiązków zawodowych, prezenter doskonale sprawdza się w nowej dla siebie roli. W wywiadzie dla "Super Expressu" jego partnerka przyznała, że ma on bardzo dobre zadatki na idealnego ojca.

Byłam pewna, że jeśli kiedyś przydarzy mi się najpiękniejsza z przygód, jaką jest rodzicielstwo, Karol będzie najcudowniejszym, oddanym, mądrym, zaangażowanym i świetnie przygotowanym do najważniejszej roli życia, bycia tatą... bo takim też jest mężem i przyjacielem - przyznała w rozmowie z tabloidem.

Dodała też, że pomimo wielogodzinnych nagrań na planie "Familiady", Strasburger nie daje po sobie poznać zmęczenia i chętnie zajmuje się swoją nowo narodzoną córką. Uroczo!

Kto wg młodych obcokrajowców jest prezydentem Polski? Niektórzy obstawiają Strasburgera:

Zobacz wideo