Wojciech Szczęsny pokazał zdjęcie sprzed 10 lat, a Marina je skomentowała. Przy okazji zdradziła, jak zwraca się do niego w domowym zaciszu. Słodko!

Wojciech Szczęsny podzielił się z fanami starym zdjęciem. Nowy post bramkarza skomentowała żona. Wiemy już, jak Marina zwraca się do męża!

Życie Wojciecha Szczęsnego w ostatniej dekadzie znacząco się zmieniło. Rozwinął się zawodowo - jest obecnie jednym z najpopularniejszych bramkarzy świata, ale przede wszystkim założył rodzinę. W 2016 roku poślubił Marinę, a w 2017 na świat przyszedł ich syn, Liam. Ostatnio bramkarz zagrał z chłopcem w piłkę na Stadionie Narodowym po wygranym meczu, co rozczuliło internautów. Teraz natomiast pochwalił się swoim zdjęciem sprzed 10 lat, które skomentowała Marina.

Jak Marina zwraca się do Wojciecha Szczęsnego?

Szczęsny opublikował w czwartek zdjęcie sprzed dekady. Nie zrobił tego przypadkowo, bo dokładnie dziesięć lat temu rozegrał swój pierwszy mecz w angielskim klubie piłkarskim, Brentford.

 
Dokładnie 10 lat temu zadebiutowałem w Brentford! Jestem wdzięczny, że mogłem być częścią tego niesamowitego klubu!

Widać wyraźnie, że Wojciech mocno się zmienił - przez lata zmężniał, wyprzystojniał i zmienił fryzurę. Naszą uwagę przykuł jednak komentarz jego żony. Chyba właśnie tak zwraca się do niego, kiedy nikt nie słucha!

Hahaha, dziubas!

Nie uważacie, że to naprawdę urocze? Jeśli macie druga połówkę, napiszcie, jak się do niej zwracacie. 

CW

Liam Szczęsny dostał pierwsze auto. Dumni rodzice pokazali nagranie. Ale słodziak!

Zobacz wideo