Klaudia El Dursi odpadła z "Top Model". Decyzję jurorów skomentowała Paulina Krupińska. "Jakieś nieporozumienie"

Klaudia El Dursi odpadła z "Top Model" na chwilę przed wielkim finałem. Nie wszyscy zgadzają się z werdyktem jury.

We wczorajszym półfinale "Top Model"  program opuściła jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek tej edycji, czyli Klaudia El Dursi. Przypomnijmy, że kobieta trafiła do domu modelek prosto z castingu, na którym otrzymała Złoty Bilet. Ten przywilej przysporzył jej całe grono hejterów. Nie pomógł też fakt, że modelka ma za sobą rozbierane sesje oraz etat "Wodzianki" u Kuby Wojewódzkiego. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

"Top Model". Klaudia El Dursi opuściła program

Klaudia El Dursi długo była typowana na zwyciężczynię tej edycji "Top Model". Trzeba przyznać, że na sesjach radziła sobie bardzo dobrze. Jej potencjał na modelkę został jednak zweryfikowany podczas Fashion Weeku w Turcji, gdzie została zaangażowana tylko do jednego pokazu. Stres dał jej się we znaki nie tylko podczas castingów, ale również przed obiektywem. Jej zdjęcia z wyjazdu nie były już tak udane, jak poprzednie. Decyzją jurorów to właśnie ona nie przeszła do wielkiego finału.

W krótkim poście na Instagrmie El Dursi oficjalnie pożegnała się z show.

 
To był wspaniały czas, cudowna przygoda i szansa na spełnianie marzeń - czytamy we wpisie.

"Top Model". Paulina Krupińska miała swoją faworytkę

Okazuje się, że Klaudia El Dursi była faworytką Pauliny Krupińskiej. Miss Polonia nie kryła rozgoryczenia po werdykcie jury.

Paulina Krupińska na InstagramiePaulina Krupińska na Instagramie Instagram/klaudia_el_dursi

To jest jakieś nieporozumienie. Dla mnie jesteś największą wygraną - napisała na Instagramie.

Niewykluczone, że El Dursi i Krupińska znały się jeszcze przed jej udziałem w "Top Model". W końcu nie jest tajemnicą, że Klaudia od dawna dryfuje po obrzeżach show-biznesu i trzyma się z niektórymi celebrytkami. Na jej profilu na Instagramie znajdziemy zdjęcia między innymi z Natalią Siwiec.

Kto powinien wygrać "Top Model"?

Patryk Grudowicz komentuje nowy sezon Top Model: "Wiem, kto jest finale":

Zobacz wideo