Fan do Klaudii El Dursi: Oglądam Wojewódzkiego, a tam Ty! Znaleźliśmy odcinek. Nie tylko nosiła wodę, był też taniec na rurze. "To był bardzo fajny czas"

Klaudia El Dursi na castingu do programu "Top Model" otrzymała złoty bilet i tym samym stała się jedną z barwniejszych postaci w nowej edycji. Okazuje się, że modelka już wcześniej próbowała swoich sił w show-biznesie. Będziecie zaskoczeni.

Nie da się ukryć, że Klaudia El Dursi od samego początku wzbudza sporo emocji. I to nie tylko wśród uczestników programu "Top Model". Po każdym odcinku modowego show pojawia się mnóstwo komentarzy na temat zachowania najstarszej uczestniczki. Internauci postanowili poszukać dodatkowych informacji o nowej idolce i w ciągu kilku tygodni wyszły na jaw interesujące fakty z jej życia. Przypomnijmy, że Klaudia pozowała nago dla "Playboya", a także prowadzi swój własny biznes. Właśnie dowiedzieliśmy się o kolejnej "pracy" El Dursi. Zaskoczeni?

Klaudia El Dursi z "Top Model" wodzianką u Wojewódzkiego

30-letnia uczestniczka programu "Top Model" opublikowała ostatnio dosyć skromne (jak na nią) zdjęcie na Instagramie. W komentarzach nie zabrakło oczywiście wielu komplementów, ale nasz wzrok przykuł przede wszystkim jeden z nich,

Ostatnio oglądałam stare odcinki Kuby Wojewódzkiego i patrzę, a tam wodzianka Klaudia - napisała jedna z fanek.

Odpowiedź Klaudii? Dosyć wymowna.

Komentarz Klaudii El DursiKomentarz Klaudii El Dursi screen instagram/klaudia_el_dursi

Oczywiście postanowiliśmy to sprawdzić! I rzeczywiście - ku naszemu zdziwieniu Klaudia była "wodzianką" u Wojewódzkiego. Można ją zobaczyć w czwartym sezonie, gdzie głównie przebierała się w strój przypominający uniform stewardessy.

Klaudia El Dursi u Kuby WojewódzkiegoKlaudia El Dursi u Kuby Wojewódzkiego screen program 'Kuba Wojewódzki'

W jednym z odcinków gościem Kuby był Piotr Galiński, który zasiadał w jury programu "Taniec z Gwiazdami". W pewnym momencie obaj panowie postanowili "zatańczyć" na rurze. Nagle Kuba poprosił, aby dołączyła do nich właśnie Klaudia.

Jest ktoś, kto naprawdę w tym programie jest seksi. Możemy Cię Klaudio prosić? - powiedział Wojewódzki.

Klaudia pojawiła się w odważnym stroju aniołka, a następnie postępowała według rad choreografa. Ku uciesze samego Kuby, zrobiła nawet szpagat.

Klaudia El Dursi u Kuby WojewódzkiegoKlaudia El Dursi u Kuby Wojewódzkiego screen programu 'Kuba Wojewódzki'

Okazuje się, że Klaudia miło wspomina ten okres.

To był bardzo fajny czas. W programie pełniłam rolę asystentki  Kuby, przynosiłam różne gadżety, prezenty, również siadałam razem z gośćmi na kanapie i wdawałam się w chwilowe rozmowy - powiedziała w rozmowie z Plotkiem.

El Dursi rolę "wodzianki" pełniła tylko przez jeden sezon.

Współpracowaliśmy przez kilka miesięcy, ponieważ zaszłam w ciążę i musiałam zrezygnować z kolejnego sezonu nagrań - dodała.

Ostatnio pojawiły się plotki, że Nikola Furman z "Top Model" jest w ciąży. Postanowiła się do tego odnieść:

Pamiętaliście ją z programu?

Karolina Bodura

Więcej o:
Komentarze (52)
Klaudia El Dursi z "Top Model" była "wodzianką" u Wojewódzkiego. Przynosiła prezenty, siedziała na kanapie, a nawet tańczyła na rurze [TYLKO U NAS]
Zaloguj się
 • Gość: uuu

  Oceniono 37 razy 25

  Lubi sie rozbierać i wypinać dupsko, troche obciach teraz przed dziecmi co?

 • Gość: Ahoj

  Oceniono 14 razy 14

  Zadaje sobie pytanie komu tak bardzo zależy na karierze tej Pani, skoro nie zrobiła jej 10 lat temu to żadne chody i pieniądze nie powinny pomoc a co na to jurorzy czy oni mają własne zdanie

 • Gość: Ola

  Oceniono 13 razy 7

  Jej zachowanie jest beznadziejne.
  Agresja, chamstow, zawisc na każdym kroku!

 • Gość: Ewa

  Oceniono 11 razy 7

  Noe pasuje dobTop Model.
  30 lat, w tym wieku to modelka schodzą ze sceny.

 • Gambit szachowy

  Oceniono 10 razy 6

  Na modelkę lub oto modelkę faktycznie 30 lat to już" emerytura sceniczna", lecz póki jeszcze stosunkowo młoda wykorzystuje swoje walory aby zarobić monete- każda myśląca o rodzinie kobieta obdarzona jej urodą zrobiłaby tak samo!!

 • Gość: lol

  Oceniono 7 razy 5

  Ładna jest ale bardzo nie fajna. Ciągle chce się pokazać czyimś kosztem. A jury też mocno ukierunkowane. Słabo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX