Klaudia El Dursi z "Top Model" jest modelką od wielu lat. Mamy jej stare zdjęcia

Klaudia El Dursi z "Top Model" jest najstarsza ze wszystkich uczestników. Jak wyglądała w ich wieku - 10 lat temu? Sprawdzamy.

Klaudia El Dursi dostała w "Top Model" złoty bilet i od razu znalazła się w domu modeli. Jak na razie radzi sobie w kolejnych konkurencjach. Choć ma 30 lat, to karierę modelki zaczęła znacznie wcześniej. Jak wyglądała ponad 10 lat temu? Sprawdzamy.

Klaudia El Dursi z "Top Model" - modelka z doświadczeniem

Klaudia El Dursi od początku "Top Model" wywołuje niemałe emocje. W czasie castingu przekonywała widzów i jurorów, że jest nieśmiałą dziewczyną, choć miała już za sobą kilka lat kariery w modelingu. Teraz, jako najstarsza uczestniczka programu, obdarowana dodatkowo "złotym biletem", zmaga się z kolejnymi konkurencjami i wdaje w kolejne spory. My zaś patrzymy, jak wyglądała w wieku pozostałych - znacznie młodszych - modeli i modelek w domu "Top Model".

Do "Top Model" nie trafia się z ulicy i przypadkiem, choć niektórzy uczestnicy próbują przekonać, że tak właśnie jest. Taktykę tę zastosowała już w pierwszym odcinku programu Klaudia El Dursi. Pozostała na nieśmiałą dziewczynę, która odrobinę wstydzi się swojego pięknego ciała. Tymczasem już 10 lat temu Klaudia była obecna na gali Playboya, była też modelką prezentującą bieliznę. Znaleźliśmy jej stare zdjęcia i przejrzeliśmy Instagram. Zobaczcie, jak wyglądała zanim trafiła do "Top Model".

Klaudia El Dursi w "Top Model"

Klaudia El Dursi w każdym odcinku udowadnia, że zasłużyła na "złoty bilet" do domu modeli. Jak na razie udało się jej wygrać niektóre konkurencje, zaś jury raczej nie ma do niej żadnych uwag. Co innego pozostali uczestnicy. Klaudia zjednuje sobie jurorów i jednocześnie wdaje się w kolejne kłótnie z pozostałymi domownikami. W poniedziałkowym odcinku doszło do kłótni między Klaudią a Kingą Wawrzyniak - już we wcześniejszym odcinku dziewczyny zaczęły sobie naciskać na odciski.

Konflikt podzielił widzów na dwa obozy. Jedni twierdzą, że Kinga jest przewrażliwiona i nie rozumie zasad rywalizacji w programie. Inni mówią, że Klaudia jest zwyczajnie podstawiona do programu po to, żeby podkręcać atmosferę.

Zobacz wideo
Więcej o: