Maja Bohosiewicz pokazała zdjęcia ze ślubu. Wyglądała pięknie - co za dekolt!

Maja Bohosiewicz wyszła za mąż 31 grudnia 2018 roku. Choć minął już prawie rok od ślubu, aktorka dopiero teraz pokazuje zdjęcia z tego wydarzenia. Jest na co popatrzeć!

Maja Bohosiewicz w grudniu ubiegłego roku wzięła ślub ze swoim wieloletnim partnerem - Tomaszem Kwaśniewskim. Z wybrankiem ma już dwoje dzieci - syna Zacharego i córkę Leonię. Dopiero teraz postanowiła pokazać zdjęcia z uroczystości.

Maja Bohosiewicz pokazała zdjęcia ze ślubu

Aktorka o ślubie poinformowała na Instagramie, zamieszczając romantyczny wpis. Mimo że mija prawie rok od ślubu Maja Bohosiewicz dopiero teraz opublikowała zdjęcia z sesji ślubnej - okazuje się, że dopiero teraz je odebrała.

Odebrałam zdjęcia z wesela. Po roku. Teraz będzie spaaaam

- napisała aktorka

 

Pod zdjęciem gratulacje składają zaprzyjaźnione z Mają gwiazdy, m.in. Marieta Żukowska, Dominika Grosicka czy Piotr Czajkowski.

Maja Bohosiewicz w sukni ślubnej

Przyznajemy, że aktorka wyglądała przepięknie! Biała obcisła suknia podkreślała jej walory, a delikatne upięcie włosów dodawało lekkości. 

Do ołtarza aktorka szła w długiej sukni z trenem, która była wykończona piórami z głębokim dekoltem. Na sesję założyła swoją drugą kreację - równie elegancką, ale krótszą i wykończoną świecącymi ozdobami, w sam raz na wesele. I ten dekolt!

Jak myślicie, w której Maja wyglądała lepiej?

Zobaczcie najdroższe kreacje ślubne gwiazd. Która przypadła Wam do gustu?

Zobacz wideo