Artur Żmijewski na gali "Twojego Stylu". Rzadko zabiera żonę na ściankę, ale zrobił wyjątek. Paulina wyglądała pięknie

W poniedziałek odbyła się gala wręczenia nagród Doskonałość Twojego Stylu 2019. Naszą uwagę zwróciła jedna para, która nie zbyt często pojawia się na salonach.

Na dorocznej imprezie organizowanej przez miesięcznik "Twój Styl"  nie zabrakło czołowych nazwisk polskiego show biznesu. Pojawili się: Katarzyna Zielińska, Magdalena Cielecka, Karolina Gilon, Agnieszka Grochowska, Olga Bołądź, Agnieszka Więdłocha, Urszula Dudziak, Małgorzata Foremniak, Natalia Siwiec. Na imprezę przybył rzadko widziany Artur Żmijewski z żoną, Pauliną. 

Żona Artura Żmijewskiego

Paulina i Artur Żmijewscy są małżeństwem od 1992 roku. Poznali się w liceum, a ich uczucie trwa do dziś. Mają trójkę dzieci, 26-letnią Ewę, 19-letniego Karola i 17-letniego Wiktora. Aktor nie często publicznie pojawia się z żoną, jednak czasem robi wyjątki. Jak prezentowała się para? Sprawdźcie to w naszej galerii.

Na galę, Paulina założyła biały garnitur z obszernymi spodniami. Do zestawu dobrała czarne szpilki z wężowym printem i srebrną kopertówkę. Stylizację dopełniła delikatną kreską na oku i różową szminką. Aktor założył czarny garnitur i krawat oraz białą koszulę. Zestawienie czerni i bieli małżonków prezentowało się niezwykle elegancko na czerwonym dywanie. 

DK

Córka Artura Żmijewskiego, Ewa wybrała karierę artystyczną. Znacie wszystkie dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców?

Zobacz wideo