Artur Żmijewski zagroził odejściem z "Ojca Mateusza" i wynegocjował niezłe warunki. Teraz będzie zarabiał krocie

Artur Żmijewski od wielu lat wciela się w tytułowego bohatera serialu "Ojciec Mateusz". Ostatnio zagroził, że odejdzie z serialu. Teraz udało się mu wynegocjować korzystne warunki.

Artur Żmijewski i ojciec Mateusz to jedna i ta sama osoba od jedenastu lat. Nic dziwnego, że od kilku miesięcy pojawiają się plotki, że Żmijewski chciałby odejść z produkcji. Dla serialu byłaby to istna katastrofa, a być może wyrok śmierci. Nic dziwnego, że producenci dbają o to, żeby aktorowi pracowało się jak najlepiej.

Artur Żmijewski stawia ultimatum w serialu "Ojciec Mateusz"

Artur Żmijewski nie tylko gra w serialu, ale również zdarza mu się reżyserować niektóre odcinki "Ojca Mateusza". Według informacji "SE" miał postawić producentom ultimatum. Albo będzie mógł reżyserować więcej odcinków w kolejnym sezonie, albo definitywnie odejdzie z serialu.

Nie był to pierwszy raz, kiedy Artur Żmijewski postawił w trudnym położeniu ekipę odpowiadającą za serial, w którym gra jedną z głównych ról. Swego czasu monotonia "Na dobre i na złe" skłoniła go do odejścia z pracy.  Odskocznią od "Ojca Mateusza" może być dla Żmijewskiego ostatnia produkcja TVN - "Odwróceni. Ojcowie i córki". Czy jednak inny serial spowoduje, że aktor pożegna się z kultową postacią?

Nic z tych rzeczy. Żmijewski za reżyserię jednego odcinka "Ojca Mateusza" dostaje ok. 15 tys. zł. Do tego dochodzi jeszcze pensja aktorska – 5 tys. zł za dzień zdjęciowy. Sezon liczący 13 odcinków to 65 dni pracy, a więc gwiazdor zarobi ok. 475 tys. zł. Oczywiście przy założeniu, że wyreżyseruje 10 odcinków.

Zobacz wideo

MAW

Więcej o:
Komentarze (77)
Artur Żmijewski zostaje "Ojcu Mateuszu". Zagroził odejściem i dostał niezłą podwyżkę. Teraz będzie zarabiał krocie
Zaloguj się
 • Gość: Ksiądz brzmi w trzcinie

  Oceniono 47 razy 37

  Eeee!!! Kudy mu tam do Ojca Dyrektora!!! Tamten to negocjuje!!!

 • Gość: Crackowiak

  Oceniono 29 razy 29

  Na szczęście w serialu "Ranczo" nie dojdzie do tej sytuacji, bo jeśli by wójt zagroził odejściem, mógłby go zastąpić ksiądz.

 • 162tony

  Oceniono 32 razy 24

  Nie do wiary, za takiego knota tyle kasy.

 • alfred.ziemniak

  Oceniono 24 razy 18

  90% szczerbatych widzów tego gniota wierzy że to prawdziwy ksiądz i taki dobry i taki ładny i mondry. Czekamy na odcinek pt " Bez wytrysku nie ma grzechu"

 • Gość: rabe

  Oceniono 40 razy 18

  Czy będzie odcinek jak ojciec Matieusz zabiera się za nielatów?

 • wyboga

  Oceniono 18 razy 16

  Śmieszny serial. Cały sztab próbuje rozwiązać kolejną sprawę, a konsekwencji policjantów zamienia w kulsonów, ociec rowerzysta.

 • Gość: AAA

  Oceniono 15 razy 13

  Nabrał zwyczajów czarnych: doić frajerów!

 • Gość: rts44

  Oceniono 13 razy 13

  Miał rację!Gra prawdziwego księdza to mu się należy!

 • Gość: Marcin

  Oceniono 21 razy 13

  Teraz zarabia kupę kasy, a za parę lat będzie marudził, że 1200 emerytury dostanie i nie będzie miał za co żyć!! Ludzie, za co taka kasa za jeden dzień pracy !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX