Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w tym roku sami zdecydowali się zorganizować przyjęcie z okazji Halloween. Impreza odbyła się u nich w domu, a wśród zaproszonych gości znalazły się również gwiazdy, m.in. Antek Królikowski z dziewczyną.
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nie lubią półśrodków i tak również było tym razem. Jak już robić imprezę halloweenową, to na wypasie. Do domu zaprosili liczną grupę znajomych i przyjaciół, a wśród nich znaleźli się Antek Królikowski, Leszek Stanek, Łukasz Jemioł czy Omenaa Mensah. Wszyscy odpowiednio się przebrali i nie omieszkali relacjonować przyjęcia na Instagramie.
Gospodyni wieczoru przebrała się za główną postać z filmu "Czarownica 2", za to jej małżonek, podobnie jak Robert Lewandowski, za Jokera. Goście również nie zawiedli i postawili na coraz to bardziej zmyślne stroje. Najtrudniej było rozpoznać Antka Królikowskiego i jego dziewczynę, którzy nałożyli białe maski i bluzy, a w ręku trzymali karabiny. Wspólną fotką pochwaliła się na Instagramie dziewczyna aktora. Podoba wam się ich przebranie?
Radosław Majdan przestraszył się swojej żony bez makijażu. Nagrał tym samym zabawne wideo:
RG
Polityczny apel Jeżowskiej na koncercie Polsatu. Uderzyła w Nawrockiego na wizji
Emocjonalna reakcja Weroniki w finale "Rolnik szuka żony". "Ciężko się to ogląda"
Racewicz olśniła, Brodzik z nieoczywistym dodatkiem. Tomaszewska postawiła na klasykę
Sidney Polak po 35 latach odchodzi z T.Love. Zespół wydał oświadczenie
Rzadko można ich spotkać. Tak Pawlicki i Więdłocha wyglądali po opuszczeniu studia TVN
Zborowska pokazała, jak udekorowała choinkę. Jeden szczegół chwyta za serce
Krystyna Janda mieszka w stuletnim dworku. Przepiękna willa skrywa mroczną historię
Maciej ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" przemówił po finale. Mocny wpis zniknął po kilku minutach
Pela przerwał milczenie po rozwodzie. Mówi wprost, jak wygląda jego nowe życie