Gwiazdy na imprezie Halloween u Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Wpadł nawet Antek Królikowski, ale (na bank!) go nie rozpoznacie

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan urządzili wielką domówkę z okazji Halloween. Wśród gości znalazł się również Antek Królikowski z dziewczyną, jednak przebrania mocno ich zakamuflowały.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w tym roku sami zdecydowali się zorganizować przyjęcie z okazji Halloween. Impreza odbyła się u nich w domu, a wśród zaproszonych gości znalazły się również gwiazdy, m.in. Antek Królikowski z dziewczyną. 

Antek Królikowski z dziewczyną na imprezie u Majdanów

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nie lubią półśrodków i tak również było tym razem. Jak już robić imprezę halloweenową, to na wypasie. Do domu zaprosili liczną grupę znajomych i przyjaciół, a wśród nich znaleźli się Antek Królikowski, Leszek Stanek, Łukasz Jemioł czy Omenaa Mensah. Wszyscy odpowiednio się przebrali i nie omieszkali relacjonować przyjęcia na Instagramie.

 

Gospodyni wieczoru przebrała się za główną postać z filmu "Czarownica 2", za to jej małżonek, podobnie jak Robert Lewandowski, za Jokera. Goście również nie zawiedli i postawili na coraz to bardziej zmyślne stroje. Najtrudniej było rozpoznać Antka Królikowskiego i jego dziewczynę, którzy nałożyli białe maski i bluzy, a w ręku trzymali karabiny. Wspólną fotką pochwaliła się na Instagramie dziewczyna aktora. Podoba wam się ich przebranie?

Radosław Majdan przestraszył się swojej żony bez makijażu. Nagrał tym samym zabawne wideo:

Zobacz wideo

RG

Więcej o: