Fotografka Anny Lewandowskiej zrobiła bezdomnemu zdjęcie. Ten jest dziś znanym modelem. "Nie mogłam się powstrzymać"

Marta Wojtal zrobiła dwie fotografie chłopakowi z Izraela. Kiedyś był bezdomnym, dziś robi karierę w modelingu.

Marta Wojtal jest uznaną i bardzo uzdolnioną fotografką. Artystka pracuje z największymi nazwiskami z polskiego show-biznesu. Robiła zdjęcia m.in. Annie Lewandowskiej, Marinie Łuczenko-Szczęsnej, Martynie Wojciechowskiej, Kindze Preis czy Maciejowi Musiałowi. Fotografka podróżuje po całym wiecie, by robić sesje dla znanych marek. Podczas jednej z takich delegacji przypadkiem spotkała chłopaka, któremu strzeliła kilka fotek. Dziś robi ogólnoświatową karierę. 

Marta Wojtal: Nie mogłam się powstrzymać, aby nie poprosić o zdjęcie 

Marta Wojtal na swoim Instagramie podzieliła się niesamowitą historią. Fotografka w grudniu 2017 roku była w Izraelu, gdzie robiła sesję zdjęciową dla firmy Kazar. Wówczas zobaczyła bezdomnego chłopaka, który spacerował z psem. Wojtal czuła, że musi zrobić mu zdjęcie. 

Ten chłopak szedł po plaży z psem, nie mogłam się powstrzymać, aby nie poprosić, czy mogę mu zrobić zdjęcie. Wtedy opowiedział nam swoją historię. Jest bezdomny, mieszka tam, gdzie go poniesie, w tamtym czasie jego domem była plaża w Izraelu... - napisała artystka. 
 

Wojtal postanowiła pomóc chłopakowi, bo widziała w nim ogromny potencjał. Rozesłała więc jego zdjęcia.

Życzyłam sobie, by zrobił wielką karierę. Nawet wysłałam jego portret wielu bookerom z agencji modelingowych. Twarz niesamowita. Mi te zdjęcia zajęły 2 minuty - dodała.

Na efekty nie trzeba było długo czekać. Dziś chłopak o instagramowym nicku enoch_chill pracuje jako model. Na swoim koncie ma kilka kampanii reklamowych. 

Internauci zachwyceni

Fani Marty Wojtal byli zachwyceni historią bezdomnego chłopaka. W komentarzach nie kryli też wzruszenia. 

Jeju, mam ciary!
Jesteś niesamowita!
Wow, jaki czad. Gość przepiękny - pisali.

A jak wam się podoba historia modela?

AG 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.