Iwona Węgrowska pozuje w windzie. Na zdjęciu z toalety odsłania jeszcze więcej. Wszyscy patrzą na jedno. "Co za figura!". Widać efekt diety

Iwona Węgrowska wyjechała na krótkie, weekendowe wakacje. Było greckie morze, były baseny, było też bikini. Widać, że celebrytka sporo schudła.

Iwona Węgrowska wyjechała wraz z ukochanym na krótki urlop. W Grecji o tej porze roku jest jeszcze tak ciepło, że zdjęcia w bikini nikogo nie powinny dziwić. A Iwona pokazała ich sporo. Fani zachwyceni. Co za figura!

Iwona Węgrowska w bikini

Iwona Węgrowska pokazała swoje wyrzeźbione ciało w bikini. Dodała kilka zdjęć, które nie pozostawiają wątpliwości. Iwona w ostatnich tygodniach musiała naprawdę sporo ćwiczyć i... niezbyt dużo jeść.

 

Na wyjazd zabrała swojego partnera i ojca córki - Macieja. Widać, że para korzystała z urlopu na całego - były baseny, była plaża, był też szampan i sweet-focie. Zazdrościmy. I nie tylko my, fani też są zachwyceni.

Jestem pod wrażeniem!
Świetna figura i przeapetyczne kształty. Yummy!
Rozpalasz tymi wakacyjnymi pejzażami.
Co za figura - czytamy.

Dieta Iwony Węgrowskiej

Iwona Węgrowska od kilku miesięcy intensywnie się odchudza. Dążyła do wagi 50 kilogramów. Jak widać, nawet jeśli to się nie udało, to brakuje bardzo niewiele. Intensywnie ćwiczyła, ale również jadła inaczej niż do tej pory.

Dietę Iwonie rozpisywała znająca się na rzeczy trenerka. Zaczęła jeść rzeczy o wiele zdrowsze i mniej przetworzone, wiele z nich powstawało w domu, a nie było kupowanych w sklepie (np. Iwona Węgrowska sama piekła schab w piekarniku, zamiast kupować obrobiony produkt w sklepie). W jej menu znalazło się dużo świeżych warzyw, wody (sama przyznawała, że ma problemy z zatrzymywaniem wody). Z codziennego jadłospisu wypadły zupełnie słodycze i podjadanie między posiłkami.

Zobacz wideo