Iwona Węgrowska zdradziła swoje metody wychowawcze. "To jest dla córki większa kara niż klaps"

Iwona Węgrowska postanowiła opowiedzieć o swoich metodach wychowawczych. Wokalistka odniosła się do debaty na temat stosowania kar wobec dzieci. Jej słowa mogą szokować.

Iwona Węgrowska jest mamą czteroletniej Liliany. Gwiazda postanowiła podzielić się z serwisem Pomponik.pl swoimi metodami wychowawczymi, w nawiązaniu do słów Rzecznika Praw Dziecka, Mikołaja Pawlaka. Jak się okazało, jej słowa wzbudziły wiele emocji.

Zobacz, jak Iwona Węgrowska opowiada o swoim skomplikowanym związku

Zobacz wideo

Iwona Węgrowska zdradziła, jakie kary wymierza swojej córce

Iwona Węgrowska udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o wychowywaniu swojej córki. Celebrytka nawiązała w nim do ogólnopolskiej debaty na temat słów Rzecznika Praw Dziecka. Stwierdził on, że klaps wymierzony dziecku nie zostawia wielkiego śladu. Węgrowska powiedziała, że tego typu kary nigdy nie zastosuje wobec swojej córki.

Dla mnie klaps jest problemem. Nie lubię i nigdy wobec dzieci nie będę tego stosować. Do mojej córki krzyknę tylko mocniej i ona wie, że zrobiła coś źle. Jeśli to nie pomaga, zabieram telefon - stwierdziła w wywiadzie dla serwisu Pomponik.pl

Dalej opowiedziała o innej metodzie karania, którą stosuje. Kiedy Węgorwska chce ukarać swoją córkę, po prostu... przestaje się do niej odzywać. To właśnie te słowa wzbudziły najwięcej sprzecznych emocji.

Różne mam sposoby, czasami za karę się do córki nie odzywam i to jest dla niej większa kara niż klaps. Lilianna przychodzi i pyta: mamo, co ci jest, mamo, co ci jest... - dodaje.

Wspomniała również o swoim dzieciństwie i odmiennym podejściu jej rodziców.

Mój brat w młodości dostał kilka razy w tyłek od taty, bo coś nabroił. Ja nigdy! Moja mama w żartach mówiła, że mięso bite było lepsze. Na szczęście zmieniła poglądy. Czasy się zmieniły, a ja nigdy nie byłam za tym. Wolę krzyknąć albo się nie odezwać i to jest dla mojej córki większa kara niż cokolwiek innego.

A Wy, co sądzicie o metodach wychowawczych Iwony?

KB

Więcej o: