Iwona Węgrowska rozstała się z partnerem. "Był miłością mojego życia. Płacz nie pozwala mi na rozmowę". [TYLKO U NAS]

Iwona Węgrowska poinformowała, że rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem, Maciejem Marcjanikiem. Wokalistka przeżywa teraz trudne chwile.
Zobacz wideo

Iwona Węgrowska jeszcze do niedawna była (mogłoby się wydawać) w szczęśliwym związku. W mediach społecznościowych dumnie opowiadała o swojej miłości z Maciejem Marcjanikiem. Choć w trakcie trwania związku kilkukrotnie przeżywali kryzysy i rozstania, to zawsze do siebie wracali. Jednak tym razem wokalistka podjęła ostateczną decyzję o zakończeniu związku.

ZOBACZ: Iwona Węgrowska przeszła niebywałą metamorfozę. Zerwała ze starym wizerunkiem. Pomogła jej Sablewska

Iwona Węgrowska zdementowała informacje o ślubie

Gwiazda wydała oświadczenie na Facebooku. Poinformowała, że kocha swojego byłego partnera i ojca jej córki Liliany, jednak nie może już dłużej z nim być.

Z przykrością informuję, że nadszedł ostateczny koniec naszego związku. Jest to dla mnie trudny czas i bolesny moment, gdyż kochałam Maćka i to bardzo. Był miłością mojego życia. Ale niestety było zbyt wiele zazdrości, różnych sytuacji, osób trzecich w tym wszystkim, dlatego nie możemy dłużej iść razem przez życie.

Pod koniec lutego Iwona Węgrowska w rozmowie z portalem WP Gwiazdy powiedziała, że wyszła za mąż za Maćka i był to kameralny ślub cywilny. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. Jednak teraz okazuje się, że sakramentalne "tak" powiedzieli sobie jedynie symbolicznie, dlatego nie będą musieli brać rozwodu.

Ślub umowny, taki tylko dla nas, między nami, nie miał większego znaczenia. Maciej i ja od teraz jesteśmy wolnymi ludźmi. I na szczęście nie musimy przechodzić przez to wszystko sądownie. Mamy córkę i ze względu na nią chcę zachować jakieś relacje w miarę zdrowe. Oczywiście jak się uda! - napisała wokalistka.

Skontaktowaliśmy się z Iwoną, aby zapytać o okoliczności rozstania. Niestety, obecnie nie najlepiej się czuje i nie jest gotowa na rozmowę.

Nie chcę mówić o tym. Jest mi przykro. Mam córkę i muzykę. One zawsze ze mną będą do końca życia! Płacz nie pozwala mi na rozmowę. Przepraszam - poinformowała nas Węgrowska.

Życzymy Iwonie dużo szczęścia.

JP

Więcej o:
Komentarze (25)
Iwona Węgrowska rozstała się z partnerem. "Był miłością mojego życia. Płacz nie pozwala mi na rozmowę"
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 17 razy 11

  a kogo to obchodzi, a i tak dziwię się, że ten facet chciał taką babę.

 • Gość: Ja

  Oceniono 10 razy 10

  Niech mi ktoś wytłumaczy czemu ma służyć publiczne otwieranie się opowiadanie o tym tamtym czy siamtym..o problemach rozstaniach zdradach itd.nie rozumiem tych ludzi którzy cokolwiek robią w swoim życiu począwszy od zjedzenia śniadania po brudy z życia.i ta prośbą o wsparcie.ludzie się karmią innymi ludźmi.to chore albo ja jestem z innej planety.kolezanka mówi do mnie szkoda ze nie masz Facebooka.ja mieć nie zamierzam i czuję się z tym świetnie.moje życie nie jest na sprzedaż.

 • Gość: vv

  Oceniono 15 razy 9

  durna baba

 • Gość: mix

  Oceniono 6 razy 6

  Nieśmiało przypomnę, że ten gość miał całkiem legalną żonę i troje dzieci, a Iwonka wyjęła go sobie po występie z okazji dożynek pod Rawą Mazowiecką. Historia stara jak świat: ona - nie za mądra szansonistka rozkapryszona celebryckim życiem, zobaczyła przystojnego lokalsa, a akurat nie miała ochoty na samotny wieczór. On - prowincjonalny dżolero, z wybujałym ego, ale i kompleksami, poczuł, że trafia mu się sztos życia - randka z cizią z telewizji. A potem już było z górki. Zupełnie jak w wierszu Tuwima "Kartka z dziejów ludzkości".

 • Gość: mania

  Oceniono 6 razy 6

  który to już raz się rozstali,"tak na dobre" ?!?!? jeszcze się zejdą, a po roku znów rozstaną i tak w kółko Macieju... żałosna kobieta...

 • Gość: andypendy

  Oceniono 10 razy 6

  tęskni za dubajem

 • Gość: mn

  Oceniono 8 razy 6

  Miesiąc temu przysięgali sobie (tylko, jak się okazało, sobie), że nie mogą bez siebie żyć. Nie wiem, kim są ci ludzie, ale normalni to nie są.

 • Gość: klm

  Oceniono 3 razy 3

  w Dubaju czekają

 • Gość: Siwa

  Oceniono 5 razy 3

  Miłością życia???Kolejną miłością życia ;). Trochę już ich miała,z którymi się obnosiła w mediach ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX