Iwona Węgrowska rozstała się z partnerem. "Był miłością mojego życia. Płacz nie pozwala mi na rozmowę". [TYLKO U NAS]

Iwona Węgrowska poinformowała, że rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem, Maciejem Marcjanikiem. Wokalistka przeżywa teraz trudne chwile.
Zobacz wideo

Iwona Węgrowska jeszcze do niedawna była (mogłoby się wydawać) w szczęśliwym związku. W mediach społecznościowych dumnie opowiadała o swojej miłości z Maciejem Marcjanikiem. Choć w trakcie trwania związku kilkukrotnie przeżywali kryzysy i rozstania, to zawsze do siebie wracali. Jednak tym razem wokalistka podjęła ostateczną decyzję o zakończeniu związku.

ZOBACZ: Iwona Węgrowska przeszła niebywałą metamorfozę. Zerwała ze starym wizerunkiem. Pomogła jej Sablewska

Iwona Węgrowska zdementowała informacje o ślubie

Gwiazda wydała oświadczenie na Facebooku. Poinformowała, że kocha swojego byłego partnera i ojca jej córki Liliany, jednak nie może już dłużej z nim być.

Z przykrością informuję, że nadszedł ostateczny koniec naszego związku. Jest to dla mnie trudny czas i bolesny moment, gdyż kochałam Maćka i to bardzo. Był miłością mojego życia. Ale niestety było zbyt wiele zazdrości, różnych sytuacji, osób trzecich w tym wszystkim, dlatego nie możemy dłużej iść razem przez życie.

Pod koniec lutego Iwona Węgrowska w rozmowie z portalem WP Gwiazdy powiedziała, że wyszła za mąż za Maćka i był to kameralny ślub cywilny. Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ. Jednak teraz okazuje się, że sakramentalne "tak" powiedzieli sobie jedynie symbolicznie, dlatego nie będą musieli brać rozwodu.

Ślub umowny, taki tylko dla nas, między nami, nie miał większego znaczenia. Maciej i ja od teraz jesteśmy wolnymi ludźmi. I na szczęście nie musimy przechodzić przez to wszystko sądownie. Mamy córkę i ze względu na nią chcę zachować jakieś relacje w miarę zdrowe. Oczywiście jak się uda! - napisała wokalistka.

Skontaktowaliśmy się z Iwoną, aby zapytać o okoliczności rozstania. Niestety, obecnie nie najlepiej się czuje i nie jest gotowa na rozmowę.

Nie chcę mówić o tym. Jest mi przykro. Mam córkę i muzykę. One zawsze ze mną będą do końca życia! Płacz nie pozwala mi na rozmowę. Przepraszam - poinformowała nas Węgrowska.

Życzymy Iwonie dużo szczęścia.

JP

Więcej o: