Iwona Węgrowska jest już po ślubie. "Nie możemy bez siebie żyć". W planach są jeszcze dwie uroczystości

Iwona Węgrowska i Maciej Marcjanik wzięli ślub cywilny. Teraz nadszedł czas na skromny miesiąc miodowy.

Iwona Węgrowska już pewien czas temu odeszła w zapomnienie. Jednak wiele wskazuje na to, że teraz chyba ponownie o celebrytce zrobi się głośno. Okazuje się, że Iwona wyszła za mąż, a tą radosną nowiną podzieliła się w rozmowie z portalem WP Gwiazdy. 

Zobacz wideo

Iwona Węgrowska wzięła ślub

Dodajmy w tym miejscu, że Iwona od kilku lat związana jest z Maciejem Marcjanikiem. To z nim ma córkę Lilię, która przyszła na świat w 2015 roku. Do mediów kilkukrotnie docierały informacje, jakoby w ich związku nie działo się najlepiej, lecz dziś możemy mieć już chyba pewność, że rzekomy kryzys został zażegnany. Iwona i Maciej stanęli na ślubnym kobiercu. 

Od długiego czasu marzyłam o tym, żeby zostać żoną. Bardzo chciałam zalegalizować nasz szalony, pełen zawirowań związek. Tyle razem z Maćkiem przeszliśmy, że stwierdziliśmy, że nie możemy bez siebie żyć. W końcu będę mogła mówić: "Mój mężu! To był bardzo kameralny cywilny ślub. Ale bliscy będą mieli okazję do wspólnego świętowania. Zaplanowaliśmy łącznie trzy imprezy dla przyjaciół i rodziny - powiedziała Węgrowska w rozmowie z serwisem WP Gwiazdy.

Iwonie bardzo zależało na tym, by stworzyć dla swojej córki prawdziwą rodzinę. 

Zależało mi na poczuciu bezpieczeństwa dla Liliany. Potrzebowałam tego zarówno dla niej, jak i dla własnego spokoju. Lilka jest już dużą dziewczynką, dużo pyta i dużo rozumie. Cieszę się, że stworzyliśmy rodzinę - dodała.

Co ciekawe, Iwona i Maciej swój miesiąc miodowy spędzili w Polsce, a dokładniej w Białowieży. Zrezygnowali więc z luksusowych wakacji na rzecz spokoju i relaksu w spa. 

Jesteśmy w pięknym hotelu. Korzystamy ze SPA i mamy czas tylko dla siebie - wyznała celebrytka.
 

Młodej Parze składamy więc najserdeczniejsze życzenia. 

DH

Więcej o: