Izabella Scorupco pokazała film ze swojego wesela. Widać, że zabawa była przednia! Zatańczyła z butelką wina w ustach

Izabella Scorupco niedawno ponownie wyszła za mąż. Aktorka podzieliła się już zdjęciami ze ślubu, a teraz zamieściła nagranie z wesela. Zabawa była przednia.

Niemałym zaskoczeniem dla mediów był ślub Izabelli Scorupco. Modelka sakramentalne "tak" powiedziała na początku października, o czym poinformowała swoich fanów na Instagramie, publikując piękne fotki z uroczystości. Tym razem gwiazda poszła o krok dalej i zrelacjonowała na swoim profilu zabawę weselną. Po filmie, jaki zamieściła łatwo wywnioskować, że zabawa była szampańska, a panna młoda dała się ponieść zabawie. 

Izabella Scorupco tańczy z butelką w ustach

Na nagraniu, jakie zamieściła, widzimy, jak kuca i tańczy, a wszystko to z butelką wina w ustach. Obok towarzyszy jej oczywiście świeżo upieczony mąż. Goście również wczuli się w klimat Izabelli i dołączyli do roztańczonej panny młodej. Aktorka oprócz nagrania zamieściła również kilka niepublikowanych wcześniej zdjęć z wesela. 

Izabella Scorupco tańczy na swoim weselu.

Zobacz wideo

Kim jest mąż Izabelli Scorupco?

Mężem Izabelli Scorupco jest Karl Rosengren. To szwedzki biznesmen, który związany jest z branżą gier komputerowych. Firma męża aktorki jest platformą do grania w pokera online, która największy sukces odnosi na rynku chińskim. Karl jest kilka lat młodszy od Izabelli, i tak samo, jak ona ma córkę z poprzedniego związku. 

 

To już trzecie zaślubiny Izabelli Scorupco. Wcześniej gwiazda była związana z Mariuszem Czerkawskim, z którym ma córkę Julię, a także z Jeffreyem Reymondsem.

RG

Więcej o:
Copyright © Agora SA