Nergal poszedł na wybory, a przy okazji pokazał swojego tatę. Jednak największą uwagę przykuł strój muzyka. "Nie za gorąco Ci w tym?"

Adam "Nergal" Darski wypełnił swój obywatelski obowiązek i poszedł na wybory. Przy okazji pochwalił się wspólnym zdjęciem z tatą oraz dosyć interesującym strojem.

W niedzielę, w całym internecie, pojawiło się mnóstwo zdjęć znanych osób, które zagłosowały w wyborach parlamentarnych. Chętnie pozowali przy lokalach wyborczych oraz urnach. Przypomnijmy, że niektóre gwiazdy postanowiły nie angażować się w politykę. Marina w jednym wywiadzie wprost powiedziała, że ten obszar nie należy do jej kręgu zainteresowań. Adam Darski uważa inaczej, a jego zdjęcie zdecydowanie wyróżniło się na tle innych.

Nergal głosował z tatą

Znany muzyk opublikował na Instagramie zdjęcie, którym zakomunikował fanom, że spełnił swój obywatelski obowiązek. Co ciekawe, Darski pokazał swojego tatę. Panowie dumnie pozują do zdjęcia i pokazują wrzucane do urny głosy.

Jaki ojciec, taki syn - napisał.
 

Jednak wielu obserwatorów zwróciło uwagę na strój muzyka. Zdecydowanie nie była to codzienna stylizacja. Przypominała nieco styl militarny.

Niezła stylówka!
Świetnie wyglądasz.
Nie za gorąco Ci w tym? - pisali fani.

Nergal wywołał niejeden skandal:

Zobacz wideo

A Wam, jak podoba się stylizacja Darskiego?

KB