81-letnia mama Andrzeja Piasecznego rozkochała w sobie widzów "Starsza pani musi fiknąć". Fani: Śmiałam się i płakałam jednocześnie

"Starsza pani musi fiknąć" podbija serca widzów TVN-u. W najnowszym odcinku wystąpił Andrzej Piaseczny ze swoją mamą. Po emisji pojawiły się same pozytywne komentarze o na temat tego duetu.

Za nami kolejny odcinek nowego programu TVN "Starsza pani musi fiknąć". Tym razem mieliśmy okazję zobaczyć Andrzeja Piasecznego z mamą. Muzyk zafundował 81-letniej pani Alicji wiele niezapomnianych atrakcji w Namibii. Jeździli razem quadem, odbyli rajd po wydmach, lecieli helikopterem, a także podziwiali  dzikie zwierzęta w ich naturalnym środowisku. Widzowie po obejrzeniu epizodu z Piaskiem i jego mamą w roli głównej nie kryją, że są wzruszeni. Pani Alicja skradła ich serca.

"Starsza pani musi zniknąć". Mama Piasecznego została gwiazdą odcinka

Choć Andrzej Piaseczny znany jest w show-biznesie od lat, to jego mama zawsze pozostawała anonimowa. A szkoda! Ponieważ pani Alicja jest rewelacyjną i ciepłą osobą, która zaraża optymizmem. Widzowie TVN-u nie szczędzili jej pochlebnych komentarzy. Rzadko się zdarza, że pod postem dotyczącym odcinka pojawia się aż tak dużo pozytywnych opinii.

Wspaniały odcinek. Dużo wzruszeń. Dziękuję bardzo.
To była przyjemność oglądania. Piękna miłość mamy i syna. Śmiałam się i płakałam jednocześnie.
Wspaniałą mamę ma Andrzej. Bardzo fajnie i ze wzruszeniem obejrzałam ten odcinek. Cudowni oboje.
Niezwykła rodzina, pani Alicja dobrze wychowała swojego syna. Rewelacyjna mama - czytamy.

Myślicie, że po sukcesie odcinka programu "Starsza pani musi fiknąć" z udziałem Andrzeja Piasecznego i jego mamy, pani Alicja na dobre zagości w telewizji? Bardzo na to liczymy!

"Starsza pani musi fiknąć". Andrzej Piaseczny zabrał mamę do Afryki. Zobaczcie, co dla niej przygotował.

Zobacz wideo

JP