Ostatnie pożegnanie Piotra Woźniaka-Staraka. Na mszy żałobnej w intencji zmarłego milionera pojawiły się tłumy [ZDJĘCIA]

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Dziś o godzinie 19 w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca NMP w Konstancinie-Jeziornie rozpoczęła się msza żałobna w intencji zmarłego. Milionera pożegnały tłumy.

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła Polską. Milioner, producent filmowy, mąż Agnieszki Woźniak-Starak zaginął w nocy z 17 na 18 sierpnia na jeziorze Kisajno. Jego ciało odnaleziono po czterech dniach akcji poszukiwawczej. Więcej na temat tych tragicznych wydarzeń przeczytacie TUTAJ

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Pierwsza część uroczystości pogrzebowych

Msza żałobna w intencji zmarłego rozpoczęła się dziś o godzinie 19 w kościele pod wezwaniem Świętego Józefa Oblubieńca NMP w Konstancinie-Jeziornie. Na miejscu zjawiły się tłumy. Rodzina, przyjaciele, osoby z branży filmowej. Hołd zmarłemu oddali m.in: Alicja Bachleda-Curuś z partnerem, Zofia Ślotała z narzeczonym, Edward Miszczak, Anna Lewandowska, Sebastian Stankiewicz, Maciej Zień, Piotr i Karolina Kraśkowie, Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. 

Przypomnijmy także, że rodzina i bliscy Piotra Woźniaka-Staraka zaapelowali, by nie składano im po mszy świętej kondolencji. Zamiast kwiatów uczestnicy uroczystości poproszeni zostali o przekazywanie datków na rzecz dzieci z Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego "Edukidsmed" - Akademii Samodzielności w Sierpcu lub Fundację Pegasus, zajmującą się ratowaniem porzuconych i skrzywdzonych zwierząt.

A tak Piotra Woźniaka-Staraka wspominał Edward Miszczak: 

Zobacz wideo

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.