Edyta Pazura poleciała na wakacje do Turcji i już tego żałuje. Oberwało się też hotelowi

Edyta Pazura z rodziną wybrała się na urlop do Turcji. Skorzystała z oferty biura podróży i szybko tego pożałowała. Gorzkim komentarzem podzieliła się na Instagramie.

Edyta Pazura postanowiła odpocząć trochę od codziennych obowiązków i wybrała się wraz z mężem, Cezarym Pazurą, oraz gromadką ich dzieci na wakacje. Tym razem padło na słoneczną Turcję. By wybrać idealny hotel, Edyta postanowiła skorzystać z pomocy biura podróży. Efekt? Oj, chyba nie tego się spodziewała. Po przybyciu na miejsce, celebrytka nie kryła żalu, a swoimi przemyśleniami podzieliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych. 

Edyta Pazura narzeka na wakacje w Turcji

Edyta przebywa w Turcji już od kilku dni, jednak dopiero teraz zdecydowała się na gorzki komentarz na temat nietrafionego urlopu. Okazuje się, że Pazura była zawiedziona warunkami panującymi w hotelu. 

Pocałunki moich dzieci to chyba jedyne miłe wspomnienie, które przywiozę ze sobą do Polski z Turcji, a na pewno z tego hotelu. Ciekawa jestem, jakie są wasze wrażenia? Na szczęście wieczorami piszę post o Cyprze i wracam myślami do miejsca, które mnie zauroczyło i zaczarowało - napisała Edyta.
 

Internauci polecili Edycie, by następnym razem wyjechała do Turcji na własną rękę, a nie korzystała z usług biura podróży. Pazura przyznała im rację i stwierdziła, że następnym razem właśnie tak zrobi, aby później nie żałować straconych wakacji. 

Mieliście kiedyś podobną sytuację? 

Pazurowie często wyjeżdżają na wakacje. Oto, jak bawili się ostatnim razem: 

Zobacz wideo

DH