Piotr Woźniak-Starak zaginął niedaleko rodzinnej posiadłości. Policja przeszukuje brzeg w pobliżu domu Staraków

Od niedzieli trwa akcja poszukiwawcza 39-letniego Piotra Woźniaka-Staraka, który wypadł z motorówki na jeziorze Kisajno niedaleko Giżycka. Wypadek miał miejsce nieopodal rodzinnej posiadłości na Mazurach.

W niedzielę rano rozpoczęły się poszukiwania 39-letniego mężczyzny, który wypadł z motorówki na jeziorze Kisajno na Mazurach. Jak się okazało, zaginiony to znany producent filmowy, Piotr Woźniak-Starak. Policja podaje, że mąż Agnieszki Woźniak-Starak mógł wpaść do wody przy wykonywaniu manewru skrętu. Mężczyzna nadal nie został odnaleziony.

Piotr Woźniak-Starak zaginął na jeziorze Kisajno niedaleko Giżycka. Razem z Agnieszką wyjechali tam na długi weekend do rodzinnej posiadłości w miejscowości Fuleda.

Piotr Woźniak-Starak zaginął na jeziorze Kisajno

Do wypadku doszło w nocy z soboty na niedzielę. Poszukiwania zaginionego mężczyzny trwały w niedzielę od samego rana aż do godziny 21, a następnie zostały wznowione o 6:00 w poniedziałek. Biorą w nich udział policja, straż pożarna, ratownicy MOPR-u, a także helikopter oraz łodzie z sonarami. Okazuje się, że do wypadku motorówki doszło około 100 metrów od brzegu.

Prawdopodobnie do wypadku doszło przy wykonywaniu manewru skrętu, wtedy te osoby wypadły z łódki. Osoba, która się dostała na brzeg, miała znikome ślady alkoholu, one się nie kwalifikowały nawet na bycie pod wpływem - powiedziała w rozmowie z "Faktem" asp. Iwona Chruścińska.

Posiadłość Staraków nad jeziorem Kisajno

Całe zdarzenie miało miejsce tuż przy rodzinnej posiadłości Staraków na Mazurach w miejscowości Fuleda. Luksusowa twierdza należy do ojca Piotra, Jerzego Staraka, który jest właścicielem wielkiej firmy farmaceutycznej. Teren liczy ponad 200 hektarów ziemi i stylizowany jest na kozacką osadę. Całość jest bardzo pilnie strzeżona. Tuż za pierwszym niepozornym płotem umieszczone są czujniki ruchu, które w razie potrzeby uruchamiają rozmieszczone na całym terenie kamery. Te przekazują obraz strażnikowi, który pilnuje dużego obszaru. Kolejny płot mierzy aż dwa metry. Posiadłość jest również patrolowana przez strażników jeżdżących na quadach, motocyklach i koniach.

Posiadłość Staraków na MazurachPosiadłość Staraków na Mazurach Google Maps

Posiadłość na Mazurach Jerzego StarakaPosiadłość na Mazurach Jerzego Staraka Newspix

Posiadłość na Mazurach Jerzego StarakaPosiadłość na Mazurach Jerzego Staraka Newspix


Agnieszka i Piotr bardzo często przebywali w posiadłości na Mazurach. Odpoczywali tam we dwoje, ale także chętnie zapraszali do siebie najbliższych przyjaciół. Przed ich ślubem plotkowano, że to właśnie tutaj para planowała wziąć ślub.

ZOBACZ WIĘCEJ: Luksusowa rezydencja Staraków na Mazurach [ZDJĘCIA] 

 
 

Agnieszka Woźniak-Starak pojechała na Mazury. Miała specjalną okazję:

Zobacz wideo

KB

Więcej o: