Do sieci trafił film ze ślubu Zborowskiej i Wrony. Oj, działo się na weselu. Królowie parkietu? Cielecka i Gelner

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona kilka dni temu wzięli ślub. Teraz do sieci trafiło nagranie z ich wesela. Możemy zobaczyć, jak bawili się (sławni) goście.

We wtorek 13 sierpnia Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zostali małżeństwem. Ślub i wesele zorganizowali w zaledwie 2,5 miesiąca, jednak wszystko wyszło tak, jak sobie wymarzyli. Choć wydarzenie do końca było utrzymane w tajemnicy, to szybko do sieci zaczęły trafiać zdjęcia i nagrania, które udostępniali zaproszeni goście. A wśród nich znaleźli się m.in. Marta Wierzbicka z ukochanym, Anna Lewandowska oraz Robert Kupisz, który potwierdził, że Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner są parą.

Andrzej Wrona i Zofia Zborowska wzięli ślub

Zaledwie kilka dni po ślubie na Instagramie pojawiło się profesjonalne nagranie z tego wydarzenia. Jego twórcy przyznali, że była to ciężka praca, ale dali radę i sprostali temu zadaniu. Przy okazji zwrócili się też do internautów:

Uważaj, o czym marzysz, bo może się spełnić. W tym przypadku rzeczywistość totalnie przerosła nasze oczekiwania. Hłanita & Anżej (aka Zosia i Andrzej) zrobili party wg zasady: Albo grubo, albo wcale. I wiecie co? Tak było zaiste. Ostatnich kilka dni to mordercza walka z czasem i życie na niezłym hajpie! Chcemy więcej, chcemy by każdy celebrował miłość na swój sposób, ale właśnie z taką energią i niepohamowaną radością - napisali.

Na filmie widzimy, że faktycznie zabawa była świetna. Nie tylko doskonale bawili się państwo młodzi, lecz także goście. Jest ujęcie, na którym tańczy Anna Lewandowska (była bez Roberta), Aleksandra Domańska oraz Magdalena Cielecka, która została pokazana podczas dość intymnego układu z Bartoszem Gelnerem.

 

Internautom bardzo się podoba to, jak została pokazana impreza:

Mistrzostwo.
Coś wspaniałego.
Kosmos - zachwycają się.

A Wy chcielibyście się znaleźć na takim weselu?

Ach, co to był za ślub! Ale najlepszy był... pierwszy taniec. Zosia Zborowska i Andrzej Wrona wybrali nietypowy utwór. Goście nie potrafili powstrzymać śmiechu:

Zobacz wideo

AW

Więcej o: