Cielecka nagrywała taniec Wrony i Zborowskiej. Przez przypadek pokazała ukochanego Marty Wierzbickiej. Zdradziła jej sekret

Andrzej Wrona i Zofia Zborowska pobrali się we wtorek. Zaprosili wiele gwiazd, które relacjonowały przebieg wydarzenia na Instagramie. Część z nich zdradziła kilka zagadek polskiego show-biznesu.

Pod koniec maja Zofia Zborowska i Andrzej Wrona poinformowali swoich fanów, że zaręczyli się po roku znajomości. Nie zwlekali zbyt długo ze ślubem i 13 sierpnia stanęli na ślubnym kobiercu. Wśród gości znaleźli się m.in. Maja Bohosiewicz z mężem, Anna Lewandowska oraz Marta Wierzbicka. Ta ostatnia nie będzie miło wspominać nagrania, które opublikowała Magdalena Cielecka.

Magdalena Cielecka pokazała ukochanego Marty Wierzbickiej

Dzięki relacjom gwiazd dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy. Robert Kupisz potwierdził, że Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner są parą. A dzięki wspomnianej aktorce możemy zobaczyć, jak wygląda ukochany Marty Wierzbickiej. Aktorka do tej pory dbała o to, by nie pokazywać go w mediach.

Stało się to wtedy, kiedy Cielecka nagrywała na InstaStories pierwszy taniec Zborowskiej i Wrony. Praktycznie na przeciwko niej stała jej młodsza koleżanka. Mężczyzna, który znalazł się za nią, w pewnym momencie objął ją w talii, co nie pozostawia złudzeń, że to właśnie z nim jest związana. Niewiele o nim wiemy, jednak jak podają media, ma na imię Janek, pracuje w branży PR i jest menedżerem. Choć spotykają się dopiero od kilku miesięcy, spekuluje się nawet, że wzięli już ślub. Dowodem na to ma być pierścionek na palcu aktorki, który przypomina obrączkę. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Marta Wierzbicka - chłopakMarta Wierzbicka - chłopak Instagram

Jak widać wystarczy zrobić większą imprezę i zaprosić gwiazdy, a wtedy na pewno wyjdzie na jaw wiele ich sekretów:).

AW

Więcej o:
Komentarze (17)
Magdalena Cielecka przez przypadek pokazała ukochanego Marty Wierzbickiej. Tym samym zdradziła jej największy sekret
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosc

  Oceniono 15 razy 7

  ta żółć na sukience lewej jest bardzo , ale to bardzo..... ruska a kroj sukienki przestarzały, zas jutro zobaczymy nogi w tej sukience do nieba oczywiscie z fotoszopa

 • Gość: ffg

  Oceniono 5 razy 5

  trochę żałosne te pozy u fajnego sportowca, oboje to niestety atencjusze.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 5 razy 5

  z d r a d z i ł a 😂😂😂

 • Gość: Pp

  Oceniono 6 razy 4

  Lewandowska jak z Flinstonow

 • Gość: rozwodnik

  Oceniono 4 razy 4

  Uwaga z ostatniej chwili , suczka pary młodej także miała białą sukienkę i złapała wianek panny młodej . Następny ślub będzie suczki Wiesi , na którym stawią się jeszcze większe gwiazdy.

 • Gość: Olo

  Oceniono 4 razy 2

  Żenujące są te ustawki.

 • Gość: Jujuja

  Oceniono 5 razy 1

  Lewa wyglądasz w tej sukience jakby wyskoczyła z Flinstonów!!!!!

 • Gość: Gosc

  Oceniono 5 razy 1

  O jak nie lubię tej zimnej Cieleckiej

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX