Jak wyglądał pierwszy weselny taniec Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony? Wybrali nietypowy utwór. Ale wyszło bosko!

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona we wtorek wzięli ślub. Na ceremonię zaprosili wiele gwiazd, które relacjonowały przebieg wydarzenia na Instagramie. Magdalena Cielecka opublikowała ich pierwszy weselny taniec.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona pod koniec maja poinformowali swoich fanów, że zaręczyli się po zaledwie roku znajomości. Ze ślubem nie zwlekali zbyt długo i... we wtorek, 13 sierpnia, stanęli na ślubnym kobiercu. Wśród gości znaleźli się m.in. Maja Bohosiewicz z mężem, Anna Lewandowska oraz Marta Wierzbicka. Dzięki relacjom gwiazd dowiedzieliśmy się także innych ciekawych rzeczy. Robert Kupisz potwierdził, że Magdalena Cielecka i Bartosz Gelner są parą. Cielecka pokazała natomiast pierwszy weselny taniec pary. 

ZOBACZ TEŻ: Cielecka nagrywała taniec Wrony i Zborowskiej. Przez przypadek pokazała ukochanego Marty Wierzbickiej. Zdradziła jej sekret

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona już po ślubie. Weselny taniec pary

Na Instagramie Magdaleny znalazło się wideo z pierwszym weselnym tańcem nowożeńców. To właśnie dzięki aktorce wiemy, że para zatańczyła do utworu "Africa" zespołu Toto.

PIERWSZY TANIEC ZOSI ZBOROWSKIEJ I ANDRZEJA WRONY:

Zobacz wideo

Musimy przyznać, że to dość nietypowy wybór. Wydaje nam się jednak, że ma on dla małżonków wyjątkowe znaczenie. W przeciwieństwie do wielu par pierwszy taniec aktorki i sportowca nie był przesadnie wyreżyserowany. Zakochani wykonali go z dystansem i uśmiechem na ustach. Stres? Ani śladu. Obydwoje pokazali, że naprawdę potrafią się ruszać.

A wam, jak się podobał ich występ?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>