Historia lubi się powtarzać. W zeszłym roku Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wybrali się na grzyby. I pewnie nie byłoby w tym nic dziwnego i szokującego, gdyby nie fakt, że na przechadzkę po lesie byli ubrani w stroje warte pewnie kilka tysięcy złotych. Oboje mieli na nogach białe kaloszki. Małgosia pozowała w koszulce Vouge Spain, dizajnerskim kardiganie i kosztownych skarpetkach od Gigi Hadid. Radosław zaś zdecydował się na dżinsowe szorty, białą koszulkę polo i granatową kamizelkę. Ich kreacje spotkały się z ogromną krytyką internautów. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ. Po roku "Majdany" znów wybrali się na grzyby. Jak się ubrali?
Rozenek na grzybobranie znów wybrała kalosze. Słynne "Huntery" warte ok. 400 zł z pewnością uchroniły ją przed mokrą trawą. Do tego wybrała wygodną, oversize'ową bluzę z misiami od Ralpha Laurena wartą około 1000 zł i dżinsowe spodenki. Natomiast Radzio nawet w lesie stawia na luksus. Założył kurtkę bomberkę marki Gucci i białe kaloszki - te same, co w zeszłym roku.
Bo czasem w życiu chodzi o to, żeby pocałować właściwą żabę #fairytail #princecharming #żylidługoiszczęśliwie - napisała Małgosia pod sesją zdjęciową z lasu.
Internauci nie zapomnieli o zeszłorocznej aferze.
To te kalosze z grzybobrania? - zapytała internautka.
Tak - odpisała Gosia.
Fajnie, że zachowaliście. Afera na całą Polskę była. Ściskam.
Dokładnie zrobiły wtedy furorę - napisała kolejna fanka.
Podoba nam się, że Rozenek i Majdan mają do siebie dużo dystansu!
JP
Przez lata dostawała od Dymnej wyjątkowe prezenty. Dziś niemal nie mają kontaktu
Grabowski przerwał występ, bo zrozumiał, że jest... pijany. Nie do wiary, co zrobił później
Poruszenie po występie Szroeder i Badacha w Opolu. W komentarzach się dzieje
Żarty Majewskiego pójdą Kubickiej w pięty. Zwrócił się do jej nowego chłopaka. "Uważaj"
Pojechał nad polskie morze i biadoli. "Na pizzę trzeba było czekać półtorej godziny". W komentarzach zawrzało
Nowa wokalistka Ich Troje zostanie szóstą żoną Wiśniewskiego? Muzyk zareagował, wtem wtrącił się Łągwa. Hit!
Doda nie kryje żalu po festiwalu w Opolu. Po latach przyznała: Żałuję
Emilia z "Sanatorium miłości" przekazała wieści ws. Henryka. "Po raz drugi zawiódł"
"Dobre. Wie pani co...". Krystynie Prońko puściły nerwy po pytaniu o Kaminskiego