Małgosia i Radzio wybrali się do lasu. Powtórzyli kultowe stylizacje z grzybobrania 2018. "Afera na całą Polskę była". Rozenek pokazała, że ma dystans

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wybrali się na spacer do lasu. Drogie stroje i białe kalosze przypomniały internautom zeszłoroczne luksusowe grzybobranie w wydaniu Majdanów.

Historia lubi się powtarzać. W zeszłym roku Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wybrali się na grzyby. I pewnie nie byłoby w tym nic dziwnego i szokującego, gdyby nie fakt, że na przechadzkę po lesie byli ubrani w stroje warte pewnie kilka tysięcy złotych. Oboje mieli na nogach białe kaloszki. Małgosia pozowała w koszulce Vouge Spain, dizajnerskim kardiganie i kosztownych skarpetkach od Gigi Hadid. Radosław zaś  zdecydował się na dżinsowe szorty, białą koszulkę polo i granatową kamizelkę. Ich kreacje spotkały się z ogromną krytyką internautów. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ. Po roku "Majdany" znów wybrali się na grzyby. Jak się ubrali?

Małgosia i Radzio spacerują po lesie

Rozenek na grzybobranie znów wybrała kalosze. Słynne "Huntery" warte ok. 400 zł z pewnością uchroniły ją przed mokrą trawą. Do tego wybrała wygodną, oversize'ową bluzę z misiami od Ralpha Laurena wartą około 1000 zł i dżinsowe spodenki. Natomiast Radzio nawet w lesie stawia na luksus. Założył kurtkę bomberkę marki Gucci i białe kaloszki - te same, co w zeszłym roku.

Bo czasem w życiu chodzi o to, żeby pocałować właściwą żabę #fairytail #princecharming #żylidługoiszczęśliwie - napisała Małgosia pod sesją zdjęciową z lasu.
 

Internauci nie zapomnieli o zeszłorocznej aferze.

To te kalosze z grzybobrania? - zapytała internautka.
Tak - odpisała Gosia.
Fajnie, że zachowaliście. Afera na całą Polskę była. Ściskam.
Dokładnie zrobiły wtedy furorę - napisała kolejna fanka.

Podoba nam się, że Rozenek i Majdan mają do siebie dużo dystansu!

Niedawno Małgosia i Radzio wrócili z wakacji. Zobaczcie zabawne wideo - Rozenek spadła z jednorożca!

Zobacz wideo

JP

Więcej o: