Rozenek ze znieczuleniem dziękuje za milion followersów. "Strasnie się ciese". Radosław nie wytrzymał, wy też nie dacie rady

Małgorzata Rozenek-Majdan świętowała wczoraj milion followersów na Instagramie. Nie zabrakło przemówienia, które Małgosia wygłosiła po wizycie u dentysty. Obejrzeliśmy i pękamy ze śmiechu.

Stało się! Małgorzata Rozenek-Majdan ma milion followersów na Instagramie. Świętowanie było huczne, ale przed przyjemnościami było niestety też i trochę cierpienia. Małgosia bowiem musiała udać się do dentysty. Choć relacji z fotela stomatologicznego nie było, to chwilę później Rozenek postanowiła podzielić się swoimi wrażeniami. Nagrała InstaStories, które rozbawiło nas do łez. Powód? Znieczulenie jeszcze nie puściło, więc Małgosia podczas monologu miała spore problemy z wysłowieniem się. 

Znieczulona Rozenek świętuje milion followersów

Małgosia, tuż po wizycie u dentysty, postanowiła zapowiedzieć swoim obserwatorom niespodziankę z okazji miliona followersów. Wszystkiego mogliśmy się spodziewać, ale nie sepleniącej Gośki podczas poważnej przemowy. Hit! Tuż za nią Radosław, który wręcz pęka ze śmiechu. Totalnie to szanujemy, przekonajcie się dlaczego: 

Zobacz wideo
Strasznie się cieszę, strasznie się cieszę, bo jest milion, ale nawet w świecie miliona na Instagramie trzeba chodzić do dentysty. I byłam dzisiaj u dentysty i powiem wam, jak mi zejdzie znieczulenie, jakie mam dla was niespodzianki, jakie mam dla was prezenty - mówiła z małymi problemami Małgosia.

Przerywał jej rozbawiony Radosław: 

Taką też bym cię kochał, ale powiedz "suchą szosą szła pchła".
Nic nie będę mówiła - stwierdziła natomiast Gośka.

O tym, jakie niespodzianki i prezenty czekały na fanów "Perfekcyjnej", dowiedzieliśmy się, gdy znieczulenie już puściło. A była to piękna sesja zdjęciowa z mnóstwem balonów i oczywiście Rozenek w roli głównej. Oto efekty: 

No cóż, gratulujemy więc Małgorzacie miliona followersów i mamy nadzieję, że po następnej wizycie u dentysty uraczy nas podobną przemową. 

DH

Więcej o:
Komentarze (134)
Sepleniąca Rozenek przekonuje: Nawet w świecie miliona na Instagramie trzeba chodzić do dentysty. Radosław nie wytrzymał ze śmiechu. My także!
Zaloguj się
 • zawszedak111

  Oceniono 40 razy 36

  To jest informacja na stronę główną!?
  Nie dziwi więc już to ogłoszenie prostytutki zamieszczane tu na forum.

 • Gość: Jan

  Oceniono 34 razy 28

  Stare głupie babsko, 50 -taka na karku a rozumu jak nie było tak nie ma,!

 • kotbehemot6

  Oceniono 28 razy 24

  A można było nakręcić jak znieczulenie ustąpi. Wtedy ci prawda nie byłoby tylu śmieszków i Gosia nie byłaby taka słodka. i Radzio by nie pekał ze śmiechu..... proponuję Gosi i Radziowi podróż do Sevres. Serio. Mogą się wystawić jako wzorzec infantylizmu w mediach społecznościowych.

 • Gość: Iwona

  Oceniono 33 razy 23

  Jakos ja nie seplenie po znieczuleniu, ale pewnie dlatego nie mam followersow, bo nie jestem taka cute... ehhh

 • america_n_beauty

  Oceniono 23 razy 21

  Z czego 2/3 kupione.. dziś tak jest, że instagwiazdy kupują sztucznych folowersow aby reklamodawcy byli pod wrażeniem

 • cezar85

  Oceniono 21 razy 17

  niezwykle inspirująca para

  bo jeśli sprzątaczka i szatniarz mogą zrobić karierę

  to każdy może

 • Gość: Mateuszek Giappetto 500+

  Oceniono 20 razy 16

  Kiepsko sie to skończy ...ktoś w końcu nie wytrzyma pojedzie jej po całośći albo publicznie zrobi jakąś drakę i bedzie kolejna drama. Agencja PR która obsługuje tych dwoje po prostu nie zna umiaru, kadzi temu biednemu milfowi, wmawia że sa "polskimi Beckhamami", to dobre, że są wszędzie, że to podnosi jej (ich) wartość a u ludzi to już budzi agresję, kiedyś może ciekawość, później obojetność, śmiech ale teraz już za dużo , za dużo z byle czym.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX