Sylwia Grzeszczak blondynką! Wygląda świetnie. Skomentowała też doniesienia o ciąży. Bardzo wymijająco

Sylwia Grzeszczak zaprezentowała się w blond włosach. Zmiana fryzury wywołała sporo zamieszania, ale jeszcze więcej wywołuje domniemana ciąża wokalistki. Jest coś na rzeczy?

Kilka tygodni temu pojawiły się informacje, że Sylwia Grzeszczak spodziewa się drugiego dziecka. Gwiazda bardzo dba o prywatność, o życiu jej i Libera nie wiemy prawie nic. Tym razem również nie odniosła się do informacji. Aż do tej pory.

Sylwia Grzeszczak w "Dzień Dobry TVN"

Dziś rano wokalistka pojawiła się w studio "Dzień Dobry TVN". Opowiedziała o pracach do nowego teledysku. Na jego potrzeby została... blondynką! To spore zaskoczenie, bo Sylwia jest wierna ciemnym, prostym włosom. Tymczasem na Instagramie zaprezentowała się w długich, karbowanych blond włosach.

Cześć to ja :) - skomentowała post, żeby rozwiać wątpliwości.

Internauci, w tym (Paulina Krupińska) byli zachwyceni.

Cudna! - napisała Miss.
Rakieta - dodała inna fanka.

Tymczasem w studio, poza pytaniami o pracę, Kinga Burzyńska, która prowadziła dziś program razem z Filipem Chajzerem, zapytała artystkę o ciążę.

Jesteś zakręcona, czy to oznacza, że w twoim życiu też coś się zakręciło?
W moim bardzo dużo się dzieje i dużo jest takich zakręconych sytuacji, od rana do wieczora. Zwłaszcza ostatnio, przy wydawaniu singla - nie dała się podejść Grzeszczak.
Ale jeśli chodzi o życie prywatne, no bo nie możemy uciec od tego tematu. Były plotki, pojawiły się informacje. Pytam ciebie jak matka matkę: czy możemy cieszyć się razem z tobą? - dociekała prowadząca.
Nic wam nie powiem. Jedno jest pewne: ja zawsze chronię swojej prywatności, skupiam się tylko na muzyce. Zawsze sprawia mi to najwięcej radości i czy jestem w ciąży, czy będę - czas pokaże - odpowiedziała.

Odpowiedź jest tajemnicza i dość wymijająca. BARDZO w stylu Sylwii Grzeszczak ;) Skupmy się więc na faktach. Podoba się Wam w blond włosach?

Gwiazdy lubią metamorfozy, uczestniczki "Top Model" często przy nich płaczą. Pamiętacie te zmiany?:

Zobacz wideo

jm

Więcej o:
Komentarze (11)
Sylwia Grzeszczak blondynką! Tak pojawiła się w studio, a dziennikarka spytała ją o ciążę. Komentarz? Wymijający
Zaloguj się
 • Gość: Magda

  Oceniono 14 razy 14

  Brawo! Prawidłowo , życie prywatne jest TYLKO PRYWATNE, ona jako jedna z niewielu w tym całym "show-bizie" to bardzo ceni i szacunek dla niej.

 • Gość: Jo

  0

  Uroda specyficzna, nie każdemu będzie się podobać. Mnie się nawet podoba, a w tych włosach bardzo dobrze. Jako artystka- super.

 • Gość: gosc

  0

  Panisylwiajestladnomkobietomladniespiewajejbedziekolrachwlosowlaniegosc

 • Gość: gosc

  0

  Ta kobieta jest piekna, chociaz obiektywnie nie jest piekna. Super babka!!!

 • Gość: Nel

  0

  Super w blond, promiennie.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 2 razy 0

  Domniemana ciąża i domniemany jej sprawca. 😂😂😂

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy -2

  Gwiazdorzy na koncertach - niefajne było ponad półgodzinne czekanie na to aż łaskawie wyjdzie na scenę.Przecież pieniądze bierze za występy, a nie za spóźnianie się i za to żeby ludzie czekali... I w dodatku nie dała bisu - WODA SODOWA UDERZYŁA DO GŁOWY

 • Gość: gość

  Oceniono 2 razy -2

  Gwiazdorzy na koncertach - niefajne było ponad półgodzinne czekanie na to aż łaskawie wyjdzie na scenę.Przecież pieniądze bierze za występy, a nie za spóźnianie się i za to żeby ludzie czekali... I w dodatku nie dała bisu - WODA SODOWA UDERZYłA DO GŁOWY

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy -2

  ta paniusia gwiazdorzy na koncertach - niefajne bylo ponad półgodzinne czekanie na to aż łaskawie wyjdzie na scene. Przecież pieniądze bierze za występy, a nie za spóźnianie się i za to, ze ludzie muszą czekać... I w dodatku nie dała bisu - WODA SODOWA UDERZYŁA DO ŁLOWY

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX