Zdjęcie z chrzcin księcia Archiego zawiera ukryty przekaz. Meghan Markle i książę Harry oddali dzięki niemu cześć księżnej Dianie

Meghan Markle i książę Harry 6 lipca ochrzcili swojego syna - księcia Archiego. W sieci pojawiło się zdjęcie rodziny książęcej, które zrobiono podczas uroczystości. Brytyjskie media twierdzą, że to hołd dla księżnej Diany.
Zobacz wideo

Meghan Markle i książę Harry już ochrzcili swojego pierworodnego - księcia Archiego. Ceremonia odbyła się 6 lipca w kaplicy na zamku Windsor i była zamknięta dla mediów. Uroczystość była też bardzo kameralna, uczestniczyło w niej jedynie 25 osób.

Mimo że Meghan i Harry zapowiadali, że złamią dotychczasową tradycję i pochwalą się zdjęciami z chrzcin syna dopiero za kilka dni, to już teraz pierwsze fotografie obiegły świat. Jedno z nich zwróciło uwagę brytyjskich mediów. Według portalu "The Mirror" grupowe zdjęcie rodzinny królewskiej ma ukryty przekaz i zostało zrobione, by oddać cześć nieżyjącej matce księcia Harry'ego - księżnej Dianie. 

Książę Archie ochrzczony. Meghan i Harry oddali cześć Dianie

Podczas chrzcin książę Archie miał na sobie taką samą szatę, w jakiej w 1984 roku ochrzczony został książę Harry. Jednak ten szczegół według "The Mirror" nie jest tu najistotniejszy. Brytyjski tabloid zwrócił uwagę na to, kto pozuje za plecami Meghan Markle i księcia Harry'ego. 

Chrzest księcia ArchiegoChrzest księcia Archiego Fot. sussexroyal/Instagram

Okazuje się, że wśród sfotografowanych gości widzimy księcia Williama z księżną Kate, księcia Karola z księżną Camillą oraz matkę księżnej Meghan - Dorię. Kim są jednak dwie starsze kobiety stojące z tyłu? Otóż są to dwie siostry księżnej Diany -  Lady Jane Fellowes oraz Lady Sarah McCorquodale. Obie zaproszone zostały właśnie z szacunku do zmarłej matki księcia Harry'ego. Co ciekawe, żadna z nich nie pojawiła się na chrzcinach dzieci Kate i Williama. 

To jednak nie wszystko. Zagraniczny tabloid porównał zdjęcia z chrzcin Archiego i te z chrzcin księcia Harry'ego. Okazuje się, że ławka, na której siedzą Meghan Markle, książę Harry i książę Archie nie została wybrana przypadkowo. Na niemal identycznej, zielonej ze złotymi wykończeniami siedziała w 1984 roku po chrzcinach drugiego syna księżna Diana (zdjęcia możecie zobaczyć w naszej galerii, w górnej części artykułu).

Prawda, że to urocze?

AG 

Więcej o: