Córka Lenny'ego Kravitza wyszła za mąż. Ceremonia była kameralna, ale nie zabrakło na niej tłumów hollywoodzkich gwiazd

Zoe Kravitz i Karl Glusman wzięli ślub. Wesele odbyło się w domu ojca panny młodej, Lenny'ego Kravitza w Paryżu. Towarzyszyli im najbliżsi przyjaciele i rodzina, a wśród nich nie zabrakło największych nazwisk show-biznesu.

W minioną sobotę Zoe Kravitz oraz Karl Glusman wzięli ślub. Uroczystość weselna miała miejsce w posiadłości znanego piosenkarza i ojca panny młodej, Lenny'ego Kravitza, a wśród zaproszonych gości znaleźli się najbardziej rozpoznawalni aktorzy Hollywood.

Zobacz też: 10 najdroższych sukni ślubnych gwiazd

Zobacz wideo

Zoe Kravitz wyszła za mąż

30-letnia córka Lenny'ego Kravitza wyszła za mąż. Jej wybrankiem jest aktor Karl Glusman, z którym zaręczyła się w lutym 2018 roku. Nie była to jednak ich pierwsza ceremonia ślubna. W maju para powiedziała sobie "tak" tylko w obecności urzędnika. Podczas sobotniej uroczystości wśród gości weselnych znalazły się największe nazwiska show-biznesu, m.in. koleżanki z planu "Wielkich Kłamstewek" Nicole Kidman i Reese Witherspoon czy Denzel Washington i Cara Delevingne

Oficjalna ceremonia odbyła we francuskiej rezydencji ojca panny młodej, Lenny'ego Kravitza. Nie krył on wzruszenia faktem, że jego jedyna córka wyszła za mąż. Muzyk opublikował na Instagramie ich wspólne zdjęcie, na którym widać wzruszenie i ogrom emocji. Również gwiazdy takie jak Jennifer Lopez czy Penelope Cruz, skomentowały urocze zdjęcie ojca i córki.

Gratuluję dziecinko!!!
Prawie się popłakałam ze wzruszenia.
 

Życzymy Zoe wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

KB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.