Córka Lenny'ego Kravitza wyszła za mąż. Ceremonia była kameralna, ale nie zabrakło na niej tłumów hollywoodzkich gwiazd

Zoe Kravitz i Karl Glusman wzięli ślub. Wesele odbyło się w domu ojca panny młodej, Lenny'ego Kravitza w Paryżu. Towarzyszyli im najbliżsi przyjaciele i rodzina, a wśród nich nie zabrakło największych nazwisk show-biznesu.

W minioną sobotę Zoe Kravitz oraz Karl Glusman wzięli ślub. Uroczystość weselna miała miejsce w posiadłości znanego piosenkarza i ojca panny młodej, Lenny'ego Kravitza, a wśród zaproszonych gości znaleźli się najbardziej rozpoznawalni aktorzy Hollywood.

Zobacz też: 10 najdroższych sukni ślubnych gwiazd

Zobacz wideo

Zoe Kravitz wyszła za mąż

30-letnia córka Lenny'ego Kravitza wyszła za mąż. Jej wybrankiem jest aktor Karl Glusman, z którym zaręczyła się w lutym 2018 roku. Nie była to jednak ich pierwsza ceremonia ślubna. W maju para powiedziała sobie "tak" tylko w obecności urzędnika. Podczas sobotniej uroczystości wśród gości weselnych znalazły się największe nazwiska show-biznesu, m.in. koleżanki z planu "Wielkich Kłamstewek" Nicole Kidman i Reese Witherspoon czy Denzel Washington i Cara Delevingne. 

Oficjalna ceremonia odbyła we francuskiej rezydencji ojca panny młodej, Lenny'ego Kravitza. Nie krył on wzruszenia faktem, że jego jedyna córka wyszła za mąż. Muzyk opublikował na Instagramie ich wspólne zdjęcie, na którym widać wzruszenie i ogrom emocji. Również gwiazdy takie jak Jennifer Lopez czy Penelope Cruz, skomentowały urocze zdjęcie ojca i córki.

Gratuluję dziecinko!!!
Prawie się popłakałam ze wzruszenia.

Życzymy Zoe wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

KB

Więcej o:
Komentarze (13)
Zoë Kravitz wyszła za mąż. Takiego tłumu gwiazd dawno nie widzieliśmy
Zaloguj się
 • sskrytykrytyk

  Oceniono 21 razy 21

  Oj plociuch plociuuuuch... impreza byla kameralna ale nie zabraklo na niej tlumow! Kameralny tlum - fenomen!!!

 • Gość: gosc

  Oceniono 14 razy 14

  gdyby nie było lisy bonet to nie byloby zoe. a tu tylko o lennym, że córka lennego, że lenny to , że tamto.

 • 0zatkaokakao0

  Oceniono 8 razy 8

  Wychodzi na to,że ona urodziła się bez matki!!! Jest córką Lennego i już !!!

 • Gość: bb

  Oceniono 5 razy 5

  Nie wiem kto tu piękniejszy, czy ona, czy jej matka, czy jej ojciec a może ojczym? ;)

 • Gość: kk

  Oceniono 7 razy 5

  Zoe Kravitz poza tym, ze jest śliczną dziewczyną - po takich rodzicach nie mogło być inaczej - i rodzinnym ciągiem trochę zaistniała w branży, to jednak szału nie ma, a goście przyszli dla Lenny'ego Kravitza. Połowa tych kobiet, z Kidman na czele, to jego byle laski:))

 • Gość: Wanda

  Oceniono 11 razy -3

  Zoe jest kochana przez rodziców, tak myślę, ale mamy na ślubie nie było...Jest to dziewczyna podejrzliwie chuda, mało zgrabna i cała wydziargana. To mi się nie podoba.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX