Fani Ariany Grande krytykują woskową figurę ich idolki. "Przerażająca". Jest tak zła, że skomentowała ją sama Ariana

Ariana Grande pojawiła się w londyńskim muzeum Madame Tussaud - oczywiście jako figura woskowa. Podobizna już wywołała masę prześmiewczych komentarzy. Powód? Podobieństwo między rzeczywistą Arianą a jej figurą jest niewielkie.

Muzeum Madame Tussaud w Londynie słynie z tworzenia figur woskowych osobistości z całego świata. Wiele podobizn budzi podziw, jednak niektóre wywołują szyderczy uśmiech. Najlepszym tego dowodem jest woskowa postać Ariany Grande. Efekt został, delikatnie mówiąc, wyśmiany przez internautów, a o komentarz pokusiła się także sama zainteresowana, czyli Ariana.

Zobacz wideo

Figura woskowa Ariany Grande wyśmiana 

Choć wiadomo, że dokładne odwzorowanie żywej postaci jest trudne, to trzeba przyznać, że tym razem wpadka jest naprawdę spora. Gdyby nie podpis, chyba nie bylibyśmy w stanie stwierdzić, że ta figura przedstawia Arianę. Sami zresztą spójrzcie: 

Jak możecie się już domyślać, figura nie przypadła do gustu fanom Ariany. 

Czy jestem jedyną osobą, która uważa, że Madame Tussaud wykonało złą robotę? 
To słodkie, ale też przerażające...
Ta figura woskowa jest rzeczywiście obraźliwa - piszą internauci na Twitterze.

Ariana Grande komentuje

Głos w sprawie własnej figury woskowej zabrała też Ariana. Ten komentarz raczej nie zadowoli twórców jej podobizny. 

Chciałabym tylko porozmawiać - napisała Ariana w odpowiedzi na jeden z tweetów.

Czyżby jej słowa skierowane były właśnie do osób, które odpowiadały za jej figurę? Wiele na to wskazuje. Dla Ariany mamy natomiast jedną pozytywną informację. Otóż jej woskowa podobizna będzie dostępna w muzeum Madame Tussaud tylko przez pięć tygodni. Po tym czasie gwiazda będzie mogła odetchnąć z ulgą. 

DH