Antek Królikowski nie radzi sobie ze stratą Wieniawy. Próbował do niej wrócić, teraz przestał obserwować ją na Instagramie

Antek Królikowski wciąż przeżywa rozstanie z Julią Wieniawą. Natomiast jego była dziewczyna zaczęła się spotykać z Baronem z Afromental. Aktor nie może sobie poradzić ze stratą ukochanej.
Zobacz wideo

Antek Królikowski i Julia Wieniawa rozstali się pod koniec ubiegłego roku. Od tamtego czasu aktor cały czas jest sam i nie znalazł jeszcze odpowiedniej partnerki. Natomiast Julka ewidentnie rozkwita i ma dobrą passę. Obecnie gra jedną z głównych ról w najnowszym filmie Patryka Vegi "Small World". W życiu prywatnym również los jej sprzyja, gdyż zaczęła spotykać się z gitarzystą grupy Afromental, Baronem.

ZOBACZ: Julia Wieniawa i Baron są parą? Ich znajoma nie ma wątpliwości i zdradziła więcej szczegółów. "Julka uwielbia pozytywną energię Barona"

Antek Królikowski chciał wrócić do Julii Wieniawy

Choć od ich rozstania minęły już ponad trzy miesiące, to Antek nadal nie może pogodzić się ze stratą. Jak podaje "Fakt", podobno próbował ją odzyskać i chciał do niej wrócić. Ewidentnie młoda aktorka odprawiła go z kwitkiem, gdyż niedawno wróciła z wakacji, na których była z Baronem. Co więcej, paparazzi przyłapali ich na randce, podczas której okazywali sobie dużo czułości. 

Tabloid donosi, że Królikowski nie może przeboleć rozstania z Wieniawą.

Znajomi martwią się o Antka, bo widzą, że nie może poradzić sobie z rozstaniem. Julka zaproponowała mu przyjaźń, ale on nie potrafi być tylko jej kolegą. By oszczędzić sobie bólu, stara się nawet nie oglądać jej zdjęć w internecie – powiedział dla Faktu kolega Królikowskiego.

Aktor liczył, że może uda mu się jeszcze zdobyć serce byłej dziewczyny. Jednak ona jedyne, co może mu teraz zaoferować, to przyjaźń.

Gdy dowiedział się, że Julka jest z Baronem, całkowicie się załamał. Uważa go za niegodnego jej uwagi bawidamka – twierdzi.

Jak myślicie, Antek i Julka jeszcze kiedyś do siebie wrócą?

JP

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.