Julia Wieniawa jednak jest z Baronem? To z nim poleciała na wakacje. Są zdjęcia

Julia Wieniawa od kilku dni przebywa na Wyspach Zielonego Przylądka. Z pewnością zastanawialiście się, kto jej tam towarzyszy? Teraz już chyba wszystko jest jasne. Młoda gwiazda wypoczywa u boku Barona.

Julia Wieniawa przez ponad dwa lata była w związku z Antkiem Królikowskim. Ich nagłe rozstanie było sporym zaskoczeniem, ale natychmiast zaczęto również spekulować, że młoda gwiazda ma już nowego partnera na oku. Już na początku lutego w mediach pojawiły się doniesienia, że Wieniawa spotyka się z Baronem. Zostali nawet przyłapani przez paparazzi w jednej z warszawskich restauracji. Jednak już chwilę później sam muzyk zaprzeczył, jakoby łączyło ich coś więcej. Teraz powoli chyba przestajemy mieć co do tej dwójki wątpliwości. Okazuje się, że Wieniawa wybrała się niedawno na rajskie wakacje właśnie w towarzystwie Barona

Zobacz wideo

Julia Wieniawa i Baron są razem? 

Julia Wieniawa od kilku dni przebywa na Wyspach Zielonego Przylądka. Na Instagramie obszernie relacjonuje swój pobyt, jednak ani razu nie zdradziła, z kim tam jest, ani nawet, kto robi jej naprawdę gorące zdjęcia. Czujne oko jednej z naszych czytelniczek wypatrzyło, że obecnie w tym samym miejscu znajduje się również Baron. Muzyk opublikował w sieci selfie z plaży i dodał tę samą lokalizację, którą dodała Wieniawa. 

 

Trzeba przyznać, że wcześniejsze wątpliwości powoli są rozwiewane. Sami jesteśmy w lekkim szoku. Czy jednak jest to tylko przyjacielski wypad, a może coś więcej? Liczymy na to, że już wkrótce Julia i Baron zaskoczą nas wspólnym zdjęciem i sami wszystko wyjaśnią. 

Pasują do siebie? 

 

DH