Julia Wieniawa i Baron są parą? Ich znajoma nie ma wątpliwości i zdradziła więcej szczegółów. "Julka uwielbia pozytywną energię Barona"

Julia Wieniawa i Baron są razem? Od jakiegoś czasu ich fani zastanawiają się, czy naprawdę się spotykają. Atmosferę podkręciła ich znajoma, która w rozmowie z "Faktem" to potwierdziła.

Pod koniec zeszłego roku Julia Wieniawa po dwóch latach rozstała się z Antkiem Królikowskim. Młoda aktorka długo nie była wolna, a przy jej boku pojawił się Baron, czyli Aleksander Milwiw-Baron. Aktorka i muzyk znany z zespołu Afromental i juror w programie "The Voice of Kids" do tej pory nie potwierdzili, czy są parą. Jednak ich znajoma zdradziła dziennikarzom, że są sobą zafascynowani, ale nie chcą jeszcze składać poważnych deklaracji.

Zobacz: Julia Wieniawa i Baron są parą? Ostatnio byli na randce, teraz muzyk zdradził, co go łączy z aktorką

Zobacz wideo

Julia Wieniawa i Baron są razem?

Jakiś czas temu 20-latka wybrała się ze starszym o 15 lat muzykiem do restauracji. Wtedy zaprzeczali, że coś ich łączy i zapewniali, że obgadywali jedynie sprawy zawodowe. Ostatnio jednak wybrali się na wspólne wakacje na Wyspy Zielonego Przylądka. Ich znajoma jest pewna, że rodzi się między nimi uczucie:

Poznali się przez wspólnych znajomych. Są sobą zauroczeni, ale na razie postanowili nie składać wielkich deklaracji, wciąż się bowiem nawzajem poznają. Ale Julka uwielbia pozytywną energię Barona i kocha spędzać z nim czas. Mają wiele wspólnych pasji i dużo tematów do rozmów - zdradziła w "Fakcie".

Julia WieniawaJulia Wieniawa Instagram.com/juliawieniawa/

Baron z 'Afromental'Baron z 'Afromental' Instagram/alekbaron

Niedawno też zostali przyłapani przez paparazzi, gdy wybrali się na randkę do kina. Nie szczędzili sobie czułości. Jak widać mają szansę stać się jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Pasują do siebie? Kibicujecie im?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.