Wieniawa potwierdziła rozstanie z Królikowskim i podała powód! Zdradziła też, jakie mają teraz relacje

Julia Wieniawa rozwiała wszelkie wątpliwości i potwierdziła rozstanie z Antkiem Królikowskim. Aktorka wyznała, że "poznała go za wcześnie".
Zobacz wideo

Choć od tygodni mówi się, że Julia Wieniawa i Antek Królikowski nie są już parą, najwierniejsi fani mieli nadzieję, że to tylko wyssane z palca plotki. Wszystko dlatego, że żadne z nich nie potwierdzało tych spekulacji. Że do rozstania doszło, można było jednak wnioskować po tym, że aktora zabrakło na imprezie urodzinowej gwiazdy i że przygotował dla niej pożegnalny film.

Julia Wieniawa potwierdziła rozstanie z Antkiem Królikowskim

Tymczasem po najnowszym wywiadzie z Julią w roli głównej nikt już nie będzie miał wątpliwości, że jej związek z Antkiem to przeszłość. Wieniawa jest gwiazdą najnowszego numeru magazynu "Viva!" i w trakcie rozmowy potwierdziła rozstanie z aktorem. 20-latka podała też powód tej decyzji:

Mieliśmy inne oczekiwania od życia. I inne plany, chociaż nasze osobowości pasowały do siebie. Mamy takie samo poczucie humoru. Uwielbiam z nim rozmawiać. Jestem przy nim bardzo otwarta, a on przede mną. Myślę, że zawsze będziemy najlepszymi przyjaciółmi (…). Po prostu nasz czas się rozminął. Poznałam go trochę za wcześnie

- mówi Wieniawa.

Julia nie ma wątpliwości, co do tego, że uczucie, które ich łączyło, było prawdziwe:

To była moja pierwsza poważna miłość. Wiem, że było warto

Przeprowadzająca z nią wywiad dziennikarka zapytała Wieniawę, czy żałuje, że rozeszli się z Antkiem. Aktorka odpowiedziała:

Wiedziałam, że w końcu padnie to pytanie. Nie będę odpowiadać, czy żałuję, czy nie, bo nie mam na to ochoty. Z Antkiem się przyjaźnię.

Wygląda na to, że para rozstała się w zgodzie. Choć zdaje się to stać nieco w sprzeczności z komentarzem, który kilka dni temu Julia zostawiła na Instagramie byłego chłopaka. A brzmiał on następująco:

Odpisuj mi na wiadomości, a nie udawaj, że twoje życie jest piękne.

Mamy jednak nadzieję, że ta dwójka się dogadała i rzeczywiście uda im się zachować przyjacielskie relacje.

KS

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.