Julia Wieniawa i Baron są parą? Ostatnio byli na randce, teraz muzyk zdradził, co go łączy z aktorką

Baron spotyka się z Julią Wieniawą? Muzyk zdradził, jak wyglądają ich relacje.
Zobacz wideo

Rozstanie Julii Wieniawy i Antka Królikowskiego to najgłośniejszy temat ostatnich miesięcy. Media przypisały aktorce rolę femme fatale, która jeszcze zanim rozstała się z gwiazdorem, została posądzona o spotykanie się z Nikodemem Rozbickim.

Julia Wieniawa i Baron są parą?

Kilka dni temu tabloidy doniosły, że Wieniawa spotyka się z Baronem z zespołu "Afromental". Młodziutka aktorka i muzyk zostali przyłapani na randce.

Wieniawa i Baron przyszli do knajpy, która nie cieszy się popularnością. Zajęli miejsce w rogu, wybierając pustą część sali z dużą liczbą wolnych stolików. Zależało im na odrobinie prywatności. Dużo rozmawiali, śmiali się. Widać było, że to dopiero początek znajomości, ale już między nimi iskrzy - zdradza informator.

Reporter Przeambitni.com bezpośrednio zapytał jurora "The Voice Kids" o to, co go łączy z Julią. Okazuje się, że łączy ich tylko przyjaźń i plany na wspólną przyszłość zawodową.

Lubimy się i będziemy pracować nad wspólnymi rzeczami - odpowiedział zmieszany muzyk.

O szczegółach nie chciał jednak mówić.

To się okaże! Na pewno będzie to artystyczne przedsięwzięcie

Myślicie, że naprawdę nic ich nie łączy? A może po prostu muzyk nabrał wody w usta bo nie chce obnosić się z nową miłością? Czas pokaże.

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.