Cezary P. wyszedł na wolność. Jego zeznania pogrążyły gwiazdę "Barw Szczęścia"

Cezary P., po trzech latach przebywania w areszcie, wyszedł na wolność. Diler gwiazd wpłacił kaucję w wysokości 100 tysięcy złotych.

Cezary P. został zatrzymany podczas transakcji narkotykowej w kwietniu 2016 roku przy ulicy Hożej w Warszawie. W trakcie śledztwa okazało się, że do jego klientów należą znane nazwiska związane m.in z polskim show-biznesem. O kupowanie kokainy podejrzewano m.in Bartosza G. znanego z "Barw szczęścia". Aktor usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających.

Cezary P. wyszedł na wolność

Cezary P. od trzech lat przebywał w areszcie, tymczasem okazuje się, że 11 lutego wyszedł na wolność. Mężczyzna wpłacił 100 tysięcy złotych poręczenia majątkowego. Diler nie może jednak opuszczać kraju, a trzy razy w tygodniu musi stawiać się na komisariacie.

Sąd zastrzegł, że tymczasowe aresztowanie ulegnie zmianie z chwilą złożenia poręczenia majątkowego w kwocie stu tysięcy złotych nie później niż do 12 lutego, przy jednoczesnym oddaniu oskarżonego pod dozór policji z obowiązkiem stawiennictwa trzy razy w tygodniu w komisariacie - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" sędzia Jerzy Leder, rzecznik warszawskiego sądu.

Śledczy twierdzą, że Cezary P. sprzedał kokainę wartą prawie milion złotych.

KS

Więcej o:
Komentarze (5)
Cezary P. wypuszczony na wolność. Popularny diler gwiazd wpłacił kaucję
Zaloguj się
 • Gość: Mlody

  Oceniono 5 razy 1

  A ja ogladajac ten serial zastanawiałem się co oni tak chudna szybko,jakaś cud dieta? No i wszystko jasne się stało jak podano informacje p tym aktorze. Tam więcej w tym serialu aktorów przeszło na te dietę cud,widać aż im kości policzkowe stercza i szerokie bluzy nosza aaa no i wzrok metny że szok.

 • alik-w-plomieniach

  Oceniono 4 razy 0

  No, to niech się teraz Czarek rozgada o całej tej hałastrze z TVPiS. Zaraz się dowiemy, przez kogo na klatkach schodowych na Woronicza waliło zielskiem.
  Może nawet się dowiemy, że gwiazdorka Manowska lubi czasem przypudrować nosek, a potem gania chłopów z siekierą...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX