Borys S. w sądzie. Zeznawał w sprawie Cezarego P. "To był bardzo mroczny okres w moim życiu"

Jak podaje "Fakt", w procesie dilera gwiazd zeznawał Borys S., który deklarował, że brał od Cezarego P. duże ilości alkoholu.

Sprawa "dilera gwiazd", Cezarego P., trafiła do sądu w październiku zeszłego roku. Do niedawna występował on w charakterze oskarżonego, ale prokuratura zabrała się za jego klientów. Wśród nich były największe gwiazdy polskiego show-biznesu -  dziennikarze, aktorzy, agenci gwiazd, wokaliści. 

Padło kolejne nazwisko. To Borys S.

Jak podaje "Fakt", popularny aktor, Borys S. wziął udział w rozprawie w roli świadka. Twierdził, że nigdy nie kupował narkotyków od Cezarego P.

Poznaliśmy się jakieś pięć lat temu w okolicznościach mocno imprezowych. To był bardzo mroczny okres w moim życiu (...). Jeszcze przed terapią, której się poddałem w 2015 roku. I tak naprawdę opierała się ta znajomość na piciu alkoholu i na kupowaniu go od pana Cezarego, który miał jakiś tam sklepik czy coś takiego, skąd to dostarczał – tłumaczył.

W tej samej sprawie kilka miesięcy temu przesłuchano Annę G., popularną tancerkę, byłą prowadzącą show "Taniec z Gwiazdami". Przyznała wtedy, że od Cezarego P. kupowała... kotlety. Sąd zainteresował się więc i tym wątkiem przy przesłuchaniu Borysa S. 

Ja mam taką swoją firmę cateringową, która mi dowozi, więc nie szukałem takich usług. I nie słyszałem, żeby on takie oferował – odpowiedział na pytanie prokuratora.

Borys S. wyznał także, że ostatni raz widział się z Cezarym P. kilka lat temu.

Ostatni raz widziałem go przed moją terapią alkoholową, wtedy dowiózł mi jakiś alkohol, to była whisky. Ja brałem duże ilości tego alkoholu i nie pamiętam cen. Płaciłem mu również za dowóz i wydawałem na to dużo pieniędzy. Sklep z alkoholem Czarek miał na Ochocie. Raz byłem pod tym sklepem, ale byłem pijany i nie wiem dokładnie gdzie on jest – powiedział w postępowaniu przygotowawczym, co - jak podaje "Fakt" - zostało odczytane przez sąd. 

Diler gwiazd

W kwietniu zeszłego roku Centralne Biuro Śledcze schwytało na gorącym uczynku i zatrzymało "dilera gwiazd", Cezarego P. Mężczyzna miał zaopatrywać w nielegalne substancje polskie salony. W październiku ruszył jego proces. Podejrzany prowadził tajny notes, w którym szyfrem zapisywał dane swoich klientów. Według policji roczne zyski Cezarego P. miały sięgać około miliona złotych, które następnie miały zostać zainwestowane w nieruchomości, w tym restaurację w centrum Warszawy.

JT

Więcej o:
Komentarze (66)
Borys S. w sądzie. Zeznawał w sprawie Cezarego P. "To był bardzo mroczny okres w moim życiu"
Zaloguj się
 • lia.13

  Oceniono 47 razy 45

  Dlaczego piszecie Borys S. Oraz kratkujecie mu oczy? On przecież nie jest o nic oskarżony. Powinien was pozwać, i wygraną miałby w kieszeni.

 • mlynek_999

  Oceniono 28 razy 28

  Kiedyś na imprezę przyniosłem za jednym zamachem i kotlety i alkohol. Czarno widzę moją przyszłość

 • loyer1

  Oceniono 28 razy 28

  "Diler alkoholu" - dobre :D

 • pan_glosny

  Oceniono 17 razy 15

  Podpowiadam możliwe odpowiedzi:
  - kotlety
  - alkohol
  - gazety
  - podpaski
  - mydło
  - wędliny na imprezę
  - proszek do prania
  - deska serów
  - owoce
  - żarcie dla psów / kotów
  - prezerwatywy
  - colę
  - chińskie żarcie
  - płyty CD
  - okazyjnie złote sygnety

  PS. Tylko jakoś byli tak zaćpani, że nie pamiętają ile, kiedy i od kogo ;-)

 • pcat

  Oceniono 14 razy 14

  Miałem iść do żabki po wieczornego browara, ale pada deszcz i chyba jednak zadzwonie po dealera, żeby mi ogarnął perłę export 0,5.

 • wichura

  Oceniono 13 razy 13

  Sprytna linia, Panie Sz..... Nawet jak znajdzie się świadek, że dawał Pan dealerowi pieniądze, nawet jak znajdzie się potwierdzenie przelewu - to przecież było za alkohol :)) Dobry adwokat to podpowiedział!

 • arwena2010

  Oceniono 18 razy 10

  pija,ćpają,palą za swoje.Nie kradną, nie żebrzą na ulicy to co Was to obchodzi? popatrzcie w swoje marne ,żałosne życiorysy i co zobaczycie? Wino Kozioł mocny na umór ,potem przyszedł dobrobyt i lała sie wóda Bałtycka czy Vistula i w czym jesteście lepsi od tego Szyca?

 • walkirrr

  Oceniono 10 razy 8

  Tiaaa takie kity mógłby wciskać w USA czasów prohibicji

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX