Ellen Page jest w Warszawie! Aktorka chwali się w sieci zdjęciami

Ellen Page przebywa obecnie w Warszawie. Na swoim Instagramie światowej sławy aktorka chwali się zdjęciami ze stolicy Polski.

Ellen Page, aktorka znana z takich produkcji jak "Juno", "Incepcja" czy też "Zakochani w Rzymie", wybrała się do Polski. Aktualnie przebywa w Warszawie. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciami z podróży. 

Ellen Page w Warszawie

Jak możemy się domyślać, jest to poniekąd wizyta służbowa. Już niedługo na Netflixie pojawi się nowy serial z Page w roli głównej i wygląda na to, że to właśnie z tego powodu pojawiła się w naszym kraju. Sugeruje to jej pierwszy post:

Dziękuję, Warszawo! Cudownie jest rozmawiać z wami o "The Umbrella Academy" - napisała pod zdjęciem, na którym pozuje z muralem promującym produkcję.
 

Chwilę później udostępniła kolejną fotografię:

 

Jak donosi nasz informator, na kolację aktorka wybrała restaurację "Leonardo Verde" znajdującą się przy ulicy Poznańskiej w Warszawie. Knajpa serwuje dania wegańskie.

 

Ellen Page - kim jest?

Ellen Page to kanadyjska aktorka, znana przede wszystkim z udziału w filmach: "Pułapka", "Juno", "Incepcja" i "Zakochani w Rzymie'". Jest laureatką nagród Genie i ACTRA Maritimes Award. Ponad dekadę temu została nominowana do Oscara za rolę pierwszoplanową w filmie "Juno".

MM

Zobacz wideo

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.