"Jestem zmęczona ukrywaniem się i kłamstwami" - powiedziała Ellen Page chwilę po ujawnieniu, że jest lesbijką. Aktorkę cytuję największe amerykańskie tabloidy.
Tego nikt się nie spodziewał. Ellen Page to kanadyjska aktorka znana między innymi z filmów "Juno", "Zakochani w Rzymie" oraz "Incepcja". Coming outu dokonała w na konferencji LGBT (Lesbians, Guys, Bisexuals, Transgenders) w Las Vegas.
Jestem tutaj, ponieważ jestem lesbijką oraz dlatego, że moje wystąpienie może stanowić dla kogoś istotną różnicę - powiedziała w trakcie wystąpienia.
Ellen Page miała dosyć robienia tajemnicy ze swojej orientacji seksualnej.
Jestem zmęczona ukrywaniem się i jestem zmęczona kłamstwem niedopowiedzeń - tłumaczyła. - Cierpiałam przez lata, ponieważ bałam się do tego przyznać. Cierpiała moja dusza, psychika, moje związki również cierpiały. Teraz stoję tutaj z wami, po drugiej stronie bólu.
Mówiła dalej:
Zasługujemy, żeby w pełni odczuwać miłość, na równi, bez wstydu i kompromisów.
Na widowni był obecny również Lance Bass, były członek zespołu 'N Sync, zadeklarowany gej, który od razu podzielił się wrażeniami na Instagramie.
Właśnie oglądam come out Ellen Page. Łał! Co za przemowa! Gratki!
Zobaczcie poruszające wystąpienie aktorki.
alex
Brytyjka weszła do sklepu w Polsce i przeżyła zaskoczenie. "Koszmar"
Donald Tusk pobiera trzy emerytury. Tyle miesięcznie wynoszą jego świadczenia
Jeden gest Nawrockiej wystarczył. Lawina komentarzy po jej spotkaniu z powstańcami
Ekspertka bez litości dla stylizacji Marty Nawrockiej. "Sprawdziłaby się podczas przygotowywania niedzielnego obiadu"
Anna Guzik schudła 15 kg. Wykluczyła z diety tylko trzy produkty
Helena Englert spytana o hejt przed "Tańcem z gwiazdami". Podsumowała to jednym zdaniem
Skolim zabrał głos po wypadku. Ominęło go ważne wydarzenie. "Nie czuję się na siłach"
Pawlikowska nie wierzy w badania i nie bierze leków. Lekarze grzmią: Brak kompetencji, zero zahamowań
Zamieszanie wokół "Tańca z gwiazdami". Muzyk z orkiestry grzmi na temat zwolnień