Netflix kpi z Jakóbiaka: Musimy wizualizować mocniej! Lepszej promocji show Ellen nie mogli chyba wymyślić

Netflix zaczął promocje nowego stand-upu Ellen DeGeneres. Tym samym platforma wyśmiała Łukasza Jakóbiaka, który rok temu oszukał swoich fanów, twierdząc, że pojawi się w show amerykańskiej dziennikarki. 

Pamiętacie, jak w zeszłym roku Łukasz Jakóbiak ogłosił, że pojawi się w talk-show "The Ellen DeGeneres Show"? Twórca formatu "20m2" najpierw opublikował zdjęcie z DeGeneres, a później fragment nagrania, na którym widać, jak Ellen przeprowadza z nim wywiad. Nawet w rozmowie z nami opowiadał, jakie tematy poruszy podczas wywiadu.

Zobacz wideo

Szybko okazało się, że wszystko to było wyreżyserowane przez Jakóbiaka, który marzył o spotkaniu z Ellen DeGeneres. Dziennikarz twierdził, że zatrudniając aktorkę, która wcieliła się DeGeneres i udając, że wylądował na jej kanapie, wizualizował swoje marzenie. To miało spowodować, że w końcu trafi do amerykańskiego show. 

Nie trzeba chyba wyjaśniać, że plan Jakóbiaka nie wypalił, a on sam został wyśmiany przez amerykańskich twórców

Łukasz Jakóbiak, Ellen DeGeneresŁukasz Jakóbiak, Ellen DeGeneres Facebook.com/20m2Lukasza

Łukasz Jakóbiak wyśmiany przez Netflix

Teraz tę groteskową sytuację sprzed roku wykorzystał Netflix Polska do promocji stand-upu "Relatable" z Ellen DeGeneres w roli głównej. Netflix zatrudnił do spotu tę samą aktorkę, która rok temu na prośbę polskiego youtubera udawała DeGeneres. 

Na nagraniu słyszymy, jak aktorka - sobowtór Ellen DeGeneres opowiada po angielsku mało śmieszny żart, a na widowni są jedynie postaci z kartonów. W tle słychać nagrany śmiech, a później z ust aktorki słyszymy:

Przecież nikt w to nie uwierzy. 

Jednak wisienką na torcie jest złośliwy komentarz, który pada zza kulis:

Musimy wizualizować mocniej! 

To jeszcze nie koniec kpin Netflixa z Jakóbiaka. Sam film opatrzony został równie sarkastycznym opisem:

Na szczęście już nikt nie musi wizualizować Ellen
 

Internauci o parodii Netflixa 

Internautom przypadło do gustu krótkie nagranie Netflixa. Na oficjalnym kanale You Tube Netflix Polska pojawiło się wiele komentarzy z żartobliwymi komentarzami. 

O co tu chodzi. Nawet Netflix się śmieje z Jakóbiaka?
Netflix - troll życia. 
Premia dla osoby, która na to wpadła i podwyżki dla tych, którzy to zrobili!
Kocham - pisali internauci.

Stand-up Ellen DeGeneres. Kiedy premiera?

Oficjalna premiera stand-upu Ellen DeGeneres zatytułowanego "Relatable" miała miejsce 18 grudnia. Póki co na platformie można znaleźć dwa odcinki programu oraz oficjalny zwiastun. Ten ostatni możecie zobaczyć również u nas. 

 

AG 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.